8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

کاشت ابرو با جدیدترین متد کاشت 2021

کاشت ابرو با جدیدترین متد کاشت 2021

کاشت ابرو با جدیدترین متد کاشت 2021

عمل کاشت ابرو با توجه به اینکه تنها عمل ترمیمی ابروها است. با استفاده از موهای خود افراد تارهای طبیعی مو راه در ناحیه مشخص شده برای ابروها کاشت می کند. نتیجه آن کاملاً طبیعی می شود متقاضیان زیادی دارد. معمولاً افرادی که نتیجه‌ای فراتر از سایر روش های ترمیمی مانند تاتو در مرکز کاشت ابرو در تهران می خواهند برای عمل کاشت ابرو مراجعه می‌کنند. تاکنون روش‌های مختلف و متعددی برای این عمل ارائه شده که هر یک با استفاده از تجهیزات بخش خصوصی این عمل را انجام می‌دهند اما هرچه انجام عمل راحت‌تر باشد و عوارضی در پی نداشته باشد در کسب رضایتمندی افراد موفق تر است.

کاشت ابرو با جدیدترین متد کاشت 2021

کاشت ابرو با جدیدترین متد کاشت ۲۰۲۱ روشی است که در کمترین تعداد جلسات و معمولاً در یک جلسه عمل کاشت ابرو را انجام می دهد تا زمان زیادی از افراد گرفته نشود و در زمان کم بتوانند نتیجه عمل را ببینند. روشی برای عمل کاشت ابرو بهترین است که در آن از بهترین امکانات و تجهیزات استفاده شود تا پس از عمل و دوران بهبودی ابرو ها به صورت کاملاً طبیعی رشد داشته باشند و با حداکثر تراکم ظاهر زیبایی به چهره افراد ببخشند.

کاشت ابرو با جدیدترین متد کاشت ۲۰۲۱ روش ال اچ ای است که در حال حاضر بهترین و آخرین روش ارائه شده برای انجام عمل کاشت ابرو در ایران و دنیا است. در این تکنیک از دستگاه های بسیار کاربردی تر و دقیق تر برای عمل کاشت ابرو بدون جراحی استفاده می شود تا امکان کاشتن تارهای مو به صورت دانه ای و با حداکثر تراکم وجود داشته باشد و تارهای مو پس از دوران بهبودی دچار ریزش نشوند.

ادامه مطلب  روش های جدید کاشت ابرو

چرا عمل کاشت ابرو طرفداران زیادی دارد؟

ابروها همیشه عضو مهمی در چهره هستند و زیبایی چهره افراد تا حد زیادی به ابروهای آنها بستگی دارد. به همین علت از گذشته تا کنون روش هایی برای زیبا سازی ظاهر ابروها وجود داشته و حتی آرایش کردن ابروها بسیار مرسوم بوده و هست.

همچنین ریزش ابرو ها خاطر هر فردی را مکدر می‌ کند. زیرا رفته رفته کم تراکم شدن ابروها روی زیبایی صورت افراد تاثیر منفی می‌گذارد. باعث می‌شود در طولانی‌ مدت اعتماد به نفس آنها کاهش پیدا کند. به همین علت روش‌های زیادی امروزه برای ترمیم ظاهر ابروها ابداع و ارائه می‌شود. تا افراد با استفاده از آنها بتوانند کمی از دغدغه‌های خود بکاهند و حتی الامکان به ظاهر مورد علاقه خود برسند.

اما اگر این روش کاملاً طبیعی باشد و هیچ ظاهر مصنوعی پس از انجام آن ایجاد نشود. بسیاری از خواسته ها و نیازهای افراد برطرف می شود. ایجاد ظاهر طبیعی پس از عمل باعث می شود که هم خانم‌ها و هم آقایان برای انجام دادن آن هیچ نگرانی نداشته باشند. زیرا اگر پس از عمل ظاهر ابروها طبیعی نباشد یا پس از عمل نتیجه آن دائم این باشد. و افراد مجبور باشند برای حفظ نتیجه مجدداً مراجعه کنند نیاز و خواسته آنها تماماً بر طرف نشده.

عمل کاشت ابرو با هدف ایجاد ظاهری کاملا طبیعی و به وجود آوردن ابروهای زنده و قابل رشد برای کسانی که از حالت فعلی ابروهای خود راضی نیستند و به وجود آمد. تا با یک عمل ساده ظاهر دلخواه و زیبای مورد نظر را به دست بیاورند. در ابتدا روش های موجود برای این عمل به آسانی روش‌هایی که امروز وجود دارد نبود. برخی از آنها عوارض کاشت ابرو بسیار زیادی به جان می گذاشتند اما با پیشرفت علم این روش ‌ها فراموش شدند.

ادامه مطلب   همه چیز درباره کاشت ابرو - کاشت مو

روش ال اچ ای که امروزه به عنوان کاشت ابرو با جدیدترین متد کاشت ۲۰۲۱ شناخته می شود انجام این عمل را به طور چشمگیری راحت‌تر کرده و سرعت انجام عمل را بالا برده تا افراد بدون هیچ نگرانی از ایجاد عوارض برای انجام این عمل راغب شوند.

فواید کاشت ابرو:

 • داشتن ابروهای زنده و قابل رشد
 • کاشتن ابرو ها با حداکثر تراکم
 • عدم ایجاد عوارض در روش‌های جدید این عمل
 • عدم نیاز به بیهوشی کامل هنگام کاشت ابرو
 • استفاده از بی حسی موضعی برای انجام عمل
 • قابلیت رنگ کردن پس از دوران بهبودی
 • دائمی بودن نتیجه عمل کاشت ابرو
 • هزینه مناسب این عمل نسبت به نتیجه

همانطور که می بینیم مزایای زیادی برای عمل کاشت ابرو وجود دارد. باعث شده این عمل از عمل های زیبایی پر طرفدار باشد. خصوصاً که امروزه روش‌های قابل اطمینان و تضمین شده برای انجام آن در کلینیک های معتبر وجود دارد.

همه چیز درباره روش ال اچ ای:

کاشت ابرو با جدیدترین متد کاشت ۲۰۲۱ چیست؟
متد ال اچ ای جدیدترین روش موجود برای عمل کاشت ابرو است. در آن سعی شده که در کوتاهترین زمان بهترین نتیجه بدون ایجاد هیچ گونه عوارضی برای علاقه‌مندان عمل کاشت ابرو ایجاد شود.

در این روش برای برداشتن تارهای مو نیازی به ایجاد برش جراحی در قسمت پشت گوش یا هر ناحیه دیگر نیست. دستگاهی که تارهای مو را برداشت می کند بدون نیاز به برش جراحی این عمل را انجام می دهد. به ریشه موهای برداشته شده هم آسیب نمی رسد.

علاوه بر این برداشتن تارهای مو نیازی به کوتاه کردن ندارد و تارهای بلند مو برداشته می‌شوند. این موضوع برای خانمها بسیار با اهمیت است. زیرا بعد از عمل قسمتی از موهای آنها به صورت مشهود کوتاه نشده و ظاهر ناخوشایندی ندارد. در این روش از دستگاهی برای کاشتن تارهای ابرو استفاده می شود. که هیچ زخم یا التهابی هنگام کاشت ایجاد نمی‌کند و کاشتن ابرو ها در زاویه خوابیده ممکن می کند.

ادامه مطلب  قیمت کاشت ابرو بایوگرافت

در کاشت ابرو با جدیدترین متد کاشت بیست و یک هیچ عوارضی بعد از عمل وجود ندارد. زیرا زخم یا برش جراحی هنگام عمل ایجاد نشده بنابراین دوران نقاهت هم بسیار کوتاه است. پس از عمل نیاز به مراقبت های پزشکی یا استراحت های طولانی مدت هم نیست.

کاشت ابرو با جدیدترین متد کاشت ۲۰۲۱ در کلینیک کاشت ابرو سعادت آباد با استفاده از روش ال اچ ای برای همه افراد فارغ از محدودیت های سنی و جنسیتی انجام می شود. تا هر کس با این عمل به ساده ترین روش به ظاهر دلخواه در ابروهای خود برسد و از نتیجه دائمی عمل لذت ببرد.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.