8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

کاشت ابرو بایوگرافت

کاشت ابرو طبیعی با روش بایوگرافت

کاشت ابرو طبیعی با روش بایوگرافت

اکثر افرادی که مشاهده می کنید از ابروهای کم پشت و نامرتب خود ناراضی هستند و دائماً دنبال راهکارهایی هستند تا بتوانند ابروهای خود را در بهترین مرکز کاشت ابرو پرپشت یا دست کم مرتب کنند. به عبارت بهتر بتوانند خواب آن را یکنواخت و مرتب کنند اما اغلب عمل های زیبایی و راهکارهایی که وجود دارد مصنوعی بوده و در نهایت موفق آمیز نمی‌باشد و داروهای شیمیایی که اکثر افراد پیشنهاد می کنند منجر به ریزش بیشتر ابروها می شود حال راهکار نهایی چه می باشد؟ آیا می‌توان این امر را نادیده گرفت و ابروها را به حال خود باقی گذاشت؟

قاعدتاً پاسخ منفی می باشد چرا که ابروی یک عنصر بسیار مهمی می باشد دلیل این امر این است که ابرو یکی از موارد بسیار مهمی می‌باشد که در زیبایی افراد تأثیر بسیار زیادی داشته و نمی‌توان نقش آن را نادیده گرفت چراکه اگر شما افرادی که دارای ابروهای زیبا و پرپشتی هستند با افرادی که ابروهای کم‌پشتی دارند مقایسه کنید متوجه جذابیت و اعتماد به نفس آنها خواهید شد حال ممکن است بپرسید راهکار نهایی چه می باشد؟ در پاسخ به شما باید بگوییم کلید حل مشکلات کاشت ابرو بایوگرافت می باشد در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد آن بیشتر توضیح دهیم.

 قبل از هر توضیحی بهتر است ابتدا به مزایای قابل چشمگیر بایوگرافت بپردازیم:

 • از سلول های بنیادی استفاده میشود
 • تراکم بالاتری نسبت به سایر کاشت ها دارد
 • خواب ابرو به بهترین شکل ممکن پیدا میشود
 • آسیبی به موهای شما اعم از پیاز و فولیکول وارد نمیشود
 • گرافت های قابل کاشتی پیدا میشود
 • از سلول های زایا استفاده میشود
 • جذابیت و اعتماد به نفس بیشتر
 • بدون هیچ درد و سوزش
 • جای زخمی در ابرو ایجاد نمیکند
 • ابروهایی طبیعی ایجاد میکند
 • دوام و عمر نتایج همیشگی میباشد
 • از مواد مصنوعی استفاده نمیشود
ادامه مطلب  کاشت مو از ریش به سر 

آیا بایوگرافت ضرر دارد؟

در پاسخ به این سوال شما باید به طور قاطعانه بگوییم خیر و دلیل این امر واضح است چرا که اولاً از هیچ ماده شیمیایی استفاده نمی شود بلکه از مواد کاملاً طبیعی استفاده می شود چرا که از سلولهای بنیادی استفاده شده و هیچ عوارضی که مواد شیمیایی دارد نخواهد داشت. علاوه بر آن به دلیل آنکه در بایوگرافت از دستگاه های پیشرفته استفاده می شود هیچ آسیبی به پیاز و فولیکول مو وارد نشده و عوارض کاشت ابرو ندارد و از این نظر نیز آسیب زا نخواهد بود همچنین به دلیل اینکه از سلولهای زایا استفاده می شود امکان وجود آسیب و ایجاد ضرر وجود نخواهد داشت پس همین طور که مشاهده می نمایید بایوگرافت علاوه بر آن که دارای مزیت‌های بسیار زیادی می باشد با توجه به مشخصه هایی که دارد هیچ ضرری برای شما نخواهد داشت.

بایوگرافت چگونه انجام میشود؟

پس از آنکه شما با مزایای کاشت ابرو بایوگرافت به خوبی آشنا شدید و به این مطلب پی بردید که این عمل زیبایی فوق العاده اصلاً ضرری ندارد. ممکن است قصد انجام آن را داشته باشید تا شما نیز بتوانید ابروهای خود را به صورت طبیعی پرپشت کرده و از زیبایی آن به صورت دائمی بهره ببرید پس بهتر است شما را با چگونگی انجام این عمل آشنا کنیم.

این عمل زیبایی فوق العاده استثنایی میباشد چراکه بر خلاف سایر عمل‌های زیبایی لازم نیست که در قسمت سر شما شکافی ایجاد شود یعنی لازم نمی باشد که در پشت سر شما یعنی بین دو گوش شما شکافی ایجاد شده تا موی لازم برای کاشت را از آن قسمت برداشت کنند(روند کاشت ابرو در سایر کاشت ها) بلکه موی لازم برای کاشت ابرو بدون جراحی را با استفاده از سلول‌های بنیادی کاشت می کنند و با کمک این سلول ها و همچنین با استفاده از سلول‌های زایا کاشت ابرو را به بهترین شکل ممکن به نحو احسنت انجام می دهند بدون آنکه نیازی به هیچگونه خراش و یا شکافی در سر شما یا سایر قسمت های بدن شما باشد.

ادامه مطلب  کاشت مو موفق به چه چیزهایی بستگی دارد؟

کاشت ابرو بایوگرافت برای چه کسانی مناسب میباشد؟

کسانی که به صورت مادر زادی ابرو ندارند
کسانی که به دلیل بیماری مانند سرطان و شیمی درمانی ابروهای خود را از دست داده اند
مشکلات وراثتی و هورمونی علاوه بر بیماری‌هایی که در فوق اشاره نمودیم باید بگوییم افرادی که دارای موهای پرپشت در سرشان نمی باشند روش بایوگرافت بهترین گزینه برایشان می باشد چراکه اگر بخواهند کاشت ابرو به سایر روشها را انجام بدهند باید از سایر نقاط بدنشان یا سرشان مو را برداشت و در قسمت ابرو کاشت کنند در حالی که در روش بایوگرافت با کمک سلول های بنیادی بدون آنکه نیازی به برداشت از نواحی دیگر باشد می‌توانند به راحتی کاشت را انجام دهند پس اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که در قسمت سرتان مویی ندارید و یا حتی اگر می خواهید در آن نواحی مورا برداشت نکنید می‌توانید با کمک روش با بایوگرافت ابرو های پرپشت و طبیعی ایجاد نمایید.

آیا بایوگرافت طبیعی و دائمی میباشد؟

امروزه دیگر افراد به دنبال ابروهای مصنوعی نبوده و اکثر افراد به دنبال این می باشند که ابروهای آنها از حالت طبیعی خود خارج نشده به عبارت دیگر می خواهند هنگامی که از یک عمل زیبایی استفاده می‌کنند پس از آنکه عمل پایان یافت فرم ابرو های آنها از حالت اولیه خارج نشده و فقط ابروهای آنها خوش حالت و پرپشت شود علاوه بر این که ابروهای آنها طبیعی می باشد آنها می خواهند که بتوانند از مزایا و زیبایی آن به طور دائمی استفاده کنند.

این در حالی است که بسیاری از عمل های زیبایی این دو فاکتور را اصلاً ندارد اما خوشبختانه باید بگوییم بایوگرافت هر دو ویژگی را باهم دارد و شما می توانید با انجام بایوگرافت هم ابروهای طبیعی و زیبایی داشته باشید و هم به صورت دائمی از آن و زیبایی های آن استفاده کنید پس اگر شما نیز ابروهای کم پشتی دارید و یا ابروهایتان نامرتب می باشد و خواب مرتبی ندارد از کاشت ابرو بایوگرافت غافل نشده و از آن استفاده کنید

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.