8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

کاشت ابرو ال اچ ای روش بدون جراحی

کاشت ابرو ال اچ ای روش بدون جراحی

کاشت ابرو ال اچ ای روش بدون جراحی

داشتن ابروهای پهن و پر تراکم با حالتی زیبا یکی از مهمترین فاکتورهای زیبایی در چهره هر فرد به حساب می آید. داشتن ابروهای پر تراکم باعث زیبایی بیشتر سایر اعضای چهره هم می شود. کاشت ابرو ال اچ ای روش بدون جراحی است تا در عمل کاشت ابرو هیچ برش جراحی ایجاد نشود. برداشتن تارهای مو در بهترین مرکز کاشت ابرو با استفاده از دستگاهی باشد که نیاز به ایجاد برش جراحی ندارد.

ابروها اساساً عضو مهمی در چهره هستند و قالب صورت هر فرد را مشخص می‌کنند. اما متاسفانه علل زیادی باعث ایجاد مشکل در روند رشد آن ها می شوند. به همین علت افراد به فکر راه حلی خوب و دائمی برای ترمیم ابروهای خود می افتند. تا با استفاده از آن روش به دغدغه‌های خود راجع به ابرو ها پایان دهند و نتیجه مورد پسند خود را بگیرند.

 

کاشت ابرو ال اچ ای روش بدون جراحی

زمانی که برای انجام عمل کاشت ابرو برش جراحی ایجاد نمی شود دوران بهبودی هم کوتاه می شود. افراد به سرعت می توانند نتیجه عمل را مشاهده کنند. در حالی که پس از عمل نیاز به مراقبت های جدی مانند پانسمان کردن هم نیست.

کاشت ابرو ال اچ ای روش بدون جراحی با استفاده از دستگاه های مناسب کاشت تارهای مو را با حداکثر تراکم و بدون ایجاد هیچ درد یا خونریزی انجام می دهد. اساساً متقاضیان عمل کاشت ابرو خواستار نتیجه ای کاملاً طبیعی هستند. چیزی فراتر از نتیجه روش‌های دیگر ترمیم ابرو می‌خواهند. زیرا ایجاد نتیجه‌ای کاملاً طبیعی در روش هایی مانند تاتو یاهاشور ممکن نیست. فقط از تزریق رنگ برای ترمیم ظاهر ابرو ها استفاده میشود.

ادامه مطلب  روش های جدید کاشت ابرو

ویژگی های یک کلینیک خوب برای عمل کاشت ابرو:

یکی از مهمترین ویژگی هایی که باید در یک کلینیک کاشت ابرو وجود داشته باشد استفاده از جدیدترین روشهای ارائه شده برای عمل کاشت ابرو است. تا با استفاده از آن نیاز متقاضیان بهتر و بیشتر بر طرف شود. زیرا معمولاً روش های جدیدی که برای عمل وجود دارد معایب روش های پیشین را از بین برده و مزایای بیشتری دارد. تا با ساده ‌ترین روش به نتیجه طبیعی عمل کاشت ابرو برسیم.

علاوه بر این که در یک کلینیک خوب متخصصان مربوط حضور دارند و عمل تحت نظر آنها انجام می شود خود سابقه و خوشنام بودن این متخصصان هم مهم است. خود تضمینی برای حصول نتیجه به حساب می آید.

در یک کلینیک خوب باید تمام تجهیزات به اندازه کافی برای انجام عمل وجود داشته باشد. تا با استفاده از دستگاه های دقیق و کاربردی انجام عمل راحت تر شود و نتیجه به بهترین شکل حاصل شود.
ویژگی مهم دیگر در یک کلینیک خوب این است که روند نوبت دهی بسیار طولانی نشود. افراد در یک مدت زمان مغول بتوانند خدمات مربوط به عمل کاشت ابرو را اخذ کنند و عمل را در مدت زمان کوتاهی انجام دهند. زیرا اگر پرسنل یا دستگاه‌های کافی در یک کلینیک برای ارائه نوبت در زمان مناسب به متقاضیان وجود نداشته باشد رفته‌ رفته مراجعه کنندگان آن کلینیک می شوند.

یکی از مهمترین مزایای عمل کاشت ابرو نسبت به سایر روش های ترمیمی این است که این عمل در محیطی کاملا استریل ضدعفونی شده انجام می‌شود. بنابراین ریسک ابتلا به بیماری های عفونی وجود ندارد. در حالی که سایر روش ها معمولاً در آرایشگاه‌ها انجام می‌شود و اگر ط کاملا تمیز نباشد ریسک انتقال بیماری‌های عفونی افزایش پیدا می‌کند. چرا که در اکثر این روشها خونریزی هم وجود دارد.

ادامه مطلب  همه چیز درباره کاشت ابرو طبیعی

فواید انجام عمل کاشت ابرو بدون جراحی:

  • ترمیم دائمی ابرو ها
  • قابلیت رشد و رنگ پس از دوران بهبودی
  • داشتن ابروهایی زنده پس از عمل
  • قیمت مناسب نسبت به نتیجه‌ای که حاصل می شود
  • سرعت انجام عمل و سرعت بهبودی

کاشت ابرو ال اچ ای روش بدون جراحی است که در انجام آن به تمام نکات برای طبیعی تر شدن نتیجه توجه می شود. کاشت ابرو ها به نحوی انجام می شود تا پس از دوران بهبودی تار های کاشته شده با خواب مناسب رشد کنند. پس از عمل کاشت ابرو تار های کاشته شده رشد می کنند و مانند ابروهای طبیعی نیاز به کوتاه کردن و اصلاح دارند. همچنین پس از دوران بهبودی می‌توان آن‌ها را رنگ کرد و در ظاهر آنها تنوع ایجاد کرد.

کاشت ابرو روی تاتو:

معمولاً برخی از افرادی که برای عمل کاشت ابرو اقدام می‌کنند کسانی هستند که قبل از آن تاتو انجام داده اند و از نتیجه آن راضی نبودند. زیرا نه تنها نتیجه طبیعی نیست بلکه پس از مدتی باعث ریزش غیر معمولی تارهای طبیعی ابرو هم میشود.

این افراد پس از انجام تاتو و حصول نتیجه‌ای که از آن راضی نیستند برای عمل کاشت ابرو اقدام میکنند. تا با استفاده از آن نتیجه دلخواه خود را به دست بیاورند. لازم به ذکر است که عمل کاشت ابرو برای کسانی که قبلا تاتو انجام داده‌اند هم مانند سایر افراد انجام می شود. هیچ مانعی بر سر راه حصول نتیجه طبیعی نخواهد بود. پس این افراد هم بدون هیچ نگرانی حتی پس از انجام تاتو هم می توانند عمل کاشت ابرو را انجام دهند.

ادامه مطلب  قیمت کاشت ابرو بایوگرافت

حتی می توانند قبل از عمل کاشت ابرو با استفاده از لیزر آثار تاتو را برطرف کنند. آثار رنگ تزریق شده را از بین ببرند. سپس برای عمل کاشت ابرو اقدام کنند. تا نتیجه ای کاملاً طبیعی با تارهای قابل رشد در ابرو های آنها حاصل شود و به صورت دائمی از نتیجه حاصل شده لذت ببرند.

عمل کاشت ابرو هم برای خانم ها و هم آقایان انجام میشود. زیرا علل ریزش ابرو فارغ از سن و جنسیت ممکن است برای همه ایجاد شود. پس از کاشت ابرو محدودیت سنی یا جنسیتی ندارد.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به طور خلاصه:

کاشت ابرو ال اچ ای روش بدون جراحی جدیدترین و بهترین روش موجود برای عمل کاشت ابرو است. در آن بهترین و طبیعی ترین نتیجه برای مراجعه‌کنندگان ایجاد می‌شود. تا ابروها پس از دوران بهبودی در خواب و جهت مناسب رشد کنند. هیچ عوارض کاشت ابرو پس از عمل وجود نداشته باشد این عمل با روش ال اچ ای در کلینیک کاشت ابرو سعادت آباد با بهترین تجهیزات برای افراد انجام می‌شود.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.