۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت ابرو ال اچ ای روش بدون جراحی

کاشت ابرو ال اچ ای روش بدون جراحی

کاشت ابرو ال اچ ای روش بدون جراحی

کاشت ابرو ال اچ ای روش بدون جراحی از جدیدترین روش‌های موجود برای عمل کاشت هوا است. برای اولین بار در ایران و دنیا ارائه شده و در آن از پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها استفاده می‌شود تا عمل با سرعت بیشتری برای افراد انجام شود. همچنین با توجه به اینکه این عمل هیچ عوارضی ندارد. پس از آن افراد به راحتی می‌توانند به فعالیت‌های روزمره خود بپردازند نیازی به مراقبت های پزشکی یا استراحت های طولانی هم نیست. امروز کاشت ابرو در بهترین مرکز کاشت ابرو یکی از عمل های محبوب زیبایی برای ترمیم ظاهر ابوها از که بسیار پیشرفته شده و روشهای مطمئنی برای انجام آن وجود دارد. تا هر فردی که از حالت فعلی ابروهای خود راضی نیست با اطمینان خاطر برای انجام این عمل مراجعه کند.

کاشت ابرو با اینکه عملی بسیار رایج است. اما همچنان باید با دقت و ریزبینی کامل انجام شود. زیرا نکات بسیار مهمی وجود دارد و در طبیعی تر شدن نتیجه موثر است. استفاده از روش‌های جدید کاربردی و همچنین مراجعه به کلینیک های خوشنام می تواند تضمینی برای حتمی بودن حصول نتیجه باشد. زیرا معمولاً افرادی که از روش های خوب در کلینیک های معتبر استفاده می کنند نتیجه دلخواه را می گیرند.

کاشت ابرو ال اچ ای روش بدون جراحی

کاشت ابرو ال اچ ای روش بدون جراحی برای این عمل است که برداشتن تارهای مو از ناحیه بانک مو نیازی به ایجاد برش جراحی ندارد. بنابراین مرحله بخیه زدن پس از پایان کاشت هم حذف میشود. وقتی نیازی به ایجاد برش جراحی نیست دوران بهبودی هم کوتاه تر می شود. امکان مشاهده نتیجه در کمترین زمان وجود دارد. تا افراد از انجام عمل پشیمان نشوند. نتیجه ای که برای آنها حاصل می شود همان چیزی باشد که انتظارش را داشته اند.

ادامه مطلب  قیمت کاشت ابرو بدون جراحی به روش LHE

عمل کاشت ابرو چه مراحلی دارد؟

معمولاً در تمامی روشهای موجود برای عمل کاشت ابرو بدون جراحی سه مرحله پایه و اساسی باید طی شود. تا عمل کاشت ابرو به پایان برسد و این سه مرحله در همه تکنیک ها مشترک است.

مرحله اول:

مرحله اول مرحله طراحی قالب مناسب برای کاشت ابرو ها است. زیرا برای کاشت تارهای برداشته شده باید یک قالب مشخص وجود داشته باشد که قبل از هر اقدامی آن را با استفاده از تجهیزات دقیق به صورت قرینه طراحی می کنند.

این قالب مطابق میل مراجعه‌کنندگان و سلیقه آنها همچنین در نظر گرفتن تناسب ابروها با سایر اعضای چهره طراحی می‌شود. تا عمل برای هر کس منحصر به فرد باشد و این طرح این قالب به هیچ محدودیتی ندارد.

مرحله دوم:

این مرحله مرحله برداشت تارهای مناسب مو است که باید کارهایی که از نظر ضخامت و زاویه رشدی به ابروها هستند انتخاب شوند و از این ناحیه که اصطلاحاً بانک‌مو نام دارد کارهای مناسب برداشت شوند.
این تارها بدون آسیب به ریشه باید استخراج شوند. تا در زمان کاشت در ناحیه مشخص شده برای ابروها قابلیت رشد داشته باشند. معمولاً تارهای موی روی داده شده پشت گوش انتخاب می‌شود. زیرا ضخامت کمتری دارند و زاویه رشد آنها خوابیده و شبیه به رشد ابروها است.

در روش هایی که قبلاً برای انجام این عمل ارائه شده بود برای برداشتن تارهای مو نیاز به ایجاد برش جراحی بود. تا بتواند آنها را به نحوی برداشته که به ریشه ها آسیب نرسد. اما در کاشت ابرو ال اچ ای روش بدون جراحی مرحله حذف شده و با استفاده از وسیله ای تارهای مو برداشت می‌شوند که هیچ برشی ایجاد نمی کند.

ادامه مطلب  علت چرب شدن ناگهانی مو ها

در برخی دیگر از روش هایی که وجود دارد. باید تارهای مو قبل از برداشت کوتاه و تراشیده شوند. اما در روش ال اچ ای نیازی به کوتاهی تارهای مو نیست و تارهای بلند مو برداشت می ‌شود. بنابراین پس از پایان عمل یک قسمتی از موها کوتاه تر از سایر مناطق نیست و ظاهر بدی ندارد.

مرحله سوم:

این مرحله مهم ترین و اساسی ترین قدم برای انجام عمل کاشت ابرو است. در آن ابروهای برداشته شده با ارگان های قابل رشد در قالبی که طراحی شده کاشته می شوند.

این مرحله در طبیعی شدن نتیجه عمل کاشت ابرو بسیار تاثیرگذار است. هر اشتباهی در این مرحله پس از دوران بهبودی خود را نشان می‌دهد و ممکن است نارضایتی به وجود بیاورد. در این مرحله با استفاده از کاشت ابرو ال اچ ای روش بدون جراحی هر تار مو در جهت و زاویه مناسب کاشت می شود. تا پس از دوران بهبودی هم به صورت کاملا خوابیده نسبت به پوست صورت به رشد خود ادامه بدهند و ظاهری مصنوعی نداشته باشند.

استفاده از دستگاه های پیشرفته و کاربردی در این مرحله کمک می‌ کند که تارهای مو با حداکثر تراکم برای افراد کاسته شود و دوام و قوام کافی پس از عمل وجود داشته باشد تا ابروها دچار ریزش نشوند. همچنین دستگاه های کاربردی کمک می کند که هنگام کاشت تارهای ابرو هیچی زخم یا التهابی ایجاد نشود بنابراین عوارضی پس از عمل وجود نداشته باشد و افراد بدون نگرانی از عوارض کاشت ابرو این عمل را انجام دهند.

ادامه مطلب  خواب ابرو در کاشت بدون جراحی

روش های جدید برای عمل کاشت ابرو ارائه می شوند تا با استفاده از آنها هم انجام عمل راحت ‌تر شود و هم به سرعت پایان یابد و زمان زیادی از افراد نگیرد همچنین دوران بهبودی کوتاه شود نیازی به مراقبت های ویژه پس از کاشت ابرو نباشد.
انتخاب یک روش مناسب و کاربردی برای این عمل مانند کاشت ابرو ال اچ ای روش بدون جراحی کمک می ‌کند تا افراد بدون نگرانی و دغدغه خاطر از عدم حصول نتیجه به کلینیک‌ های معتبری که این روش را ارائه می ‌دهند مراجعه کنند و مطمئن باشند که حصول نتیجه قطعی خواهد بود.

نتیجه گیری کلی:

کاشت ابرو ال اچ ای روش بدون جراحی سعی کرده تا با استفاده از بهترین متد و جدیدترین دستگاه ها معایب روش های قبلی کاشت ابرو را از بین ببرد و مزایای بیشتری برای آن به وجود بیاورد. همچنین انجام عمل در کوتاه‌ ترین زمان ممکن باشد و فقط در یک جلسه کاشت ابرو انجام شود بنابراین اگر نگرانی ها از ایجاد عوارض از بین برود افراد برای ترمیم دائمی و طبیعی ابروهای خود از عمل کاشت ابرو استفاده می کنند.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

6 پاسخ

  1. خیلی تعریف شما رو شنیدم اما باز چون اولین بارم هست میخوام تزریق چربی به صورت را انجام بدم یکم نگران هستم. به صورت حضوری میتونم بیام و ازتون مشاوره بگیرم؟

  2. سلام ببخشید یه سوال داشتم آیا با برداشتن فولیکول‌های بانک اون قسمت سر کم پشت تر میشه؟

  3. استاندارد ومتناسبترین خط رویش آیا بستگی به صورت دارد یا به طور کلی یه استاندارد کلی دارد؟

  4. سلام اقای دکتر متد تزریق بوتاکس توی کلینیک شما با بقیه جاها متفاوته؟

  5. سلام در صورت کاشت ابرو چقدر طول میکشد که در بیاید.یا آیا به صورت آبروی عادی هست.چون سر کار میروم میتوانم چند روز برای از بین رفتن زخمهایش استراحت کنم ولی آیا برای خود ابرو نیاز هست تا در بیاید یا اینکه درآمده هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت ابرو ال اچ ای روش بدون جراحی

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)