۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

پیوند ابرو با حقایقی باورنکردنی ( راهنمای کامل )

پیوند ابرو

پیوند ابرو

کاشت ابروی طبیعی از جمله عمل‌های پرطرفدار زیبایی است که بیش‌تر افراد از آن برای بیش‌تر نشان دادن زیبایی خود بهره می‌برند. ابروها در زیبایی چهره و حتی نشان دادن افکار و احساسات انسان نقش مؤثری دارند و به عنوان یک محافظ برای چشم نیز محسوب می‌شوند. این کار برای دوباره برگرداندن موهای ضعیف بر روی ابرو انجام می‌گیرد. البته پیدا کردن بهترین مرکز کاشت ابرو در این راستا تأثیرگذار است. پیوند ابرو به روش‌های گوناگونی انجام می‌گیرد که بر اساس نیاز بیمار و تشخیص پزشک انجام می‌شود.

پیوند ابرو طبیعی برای بازگشت موهای ضعیف ابرو و ابروهایی که دچار ریزش شده‌اند مورد استفاده قرار می‌گیرد. این عمل را بهروش‌های مختلفی انجام می‌دهند که با توجه به نیاز بیمار و تشخیص پزشک مشخص می‌شود. دلایل زیادی وجود دارند که می‌توانند سلامتی ابروها را تهدید کرده و باعث شوند فردی در ناحیه ابروها دچار ریزش شود. این موضوع شاید در ابتدا، نگران‌کننده به نظر برسد اما ناامید شدن از درمان ریزش ابروها، تنها برای افرادی اتفاق می‌افتد که از پیشرفت‌های پزشکی برای پایان دادن به این مسئله، با خبر نیستند.

وقتی ابروها دچار ریزش می‌شوند، ظاهر شما نیز دچار تغییراتی می‌شود و این تغییرات معمولاً در جهت مطلوبی رخ نمی‌دهد. ابروهای ریخته شده، قسمتی از جذابیت چهره را نیز با خودشان از بین می‌برند اما می‌توان با یک تصمیم درست و یک انتخاب خوب مثل کاشت طبیعی ابرو، آن‌ها را دوباره احیا کرد و این بار صاحب ابروهای محکم‌تری نیز شد. در این مقاله می‌خواهیم شما را با مزایا و معایب و بهترین مرکز کاشت ابرو آشنا کنیم.

پیوند ابرو چیست؟

پیش‌ترها از انواع محصولات آرایشی برای پر کردن قسمت‌های خالی ابرو و برای درمان کم‌پشتی یا نازکی ابروها استفاده می‌شد که معمولاً این روش‌ها یا موقتی بودند یا هیچ‌وقت ظاهر طبیعی ابرو را حفظ نمی‌کردند. ولی امروزه پیوند ابرو، درمانی به عنوان درمانی پیشرفته‌تر و زیباتر، نتایج پایدارتری را نیز به افراد ارائه می‌دهد.

فرایند پیوند ابرو، به وسیله جراح پلاستیک یا زیبایی انجام شده و در طول انجام عمل، موهای خود فرد از قسمتی دیگر از بدن به ناحیه ابروها پیوند داده می‌شوند. درحالی‌که این فرایند ساده به نظر می‌رسد اما اشخاص بایستی جنبه‌های مختلف آن را در نظر بگیرند. این جنبه‌ها از هزینه پیوند تا خطرات و عوارض جانبی آن را در برمی‌گیرند. برای کسب اطلاعات بیش‌تر درباره موارد قابل‌انتظار از پیوند ابرو و نحوه تعیین مناسب بودن فرایند به خواندن مطلب ادامه دهید. پیوند ابرو یک فرایند زیبایی است که در آن پیوندهای مو به ناحیه ابروها انتقال داده می‌شوند. هدف این فرایند رشد موهای پیوندی در این ناحیه و ارائه ظاهری پرپشت به ابروها است.

ادامه مطلب  کاشت ابرو طبیعی و حرفه ای LHE

نکته‌ای که در پیوند ابروها باید رعایت شود، زاویه خواب ابروست. فولیکول‌های مو باید به‌گونه‌ای به‌صورت انتقال داده شوند که خواب آن‌ها با زاویه صورت هماهنگ باشد و به عبارتی، ابرو به‌درستی روی صورت بخوابد.

در صورت مراجعه به پزشکی که مهارت کاشت و پیوند ابرو را نداشته باشد، ابروها با زاویه اشتباهی انتقال داده می‌شوند و کوچک‌ترین عارضه‌ای که ممکن است برای شما پیش بیاید، ظاهر نامطلوب و نامناسب است.

بنابراین، به‌هیچ‌عنوان در انتخاب پزشک و کلینیک، ریسک نکنید و حتماً پیش از تصمیم‌گیری، درباره مهارت پزشک و سابقه کلینیک تحقیق کنید.

کلینیک سعادت آباد، با سال‌ها تجربه و سابقه درخشان در زمینه کاشت و پیوند ابرو، می‌تواند به شما کمک کند تا اعتمادبه‌نفس خود را بازگردانید.

برای دریافت وقت مشاوره حضوری از کلینیک سعادت آباد می‌توانید با شماره ۰۲۱۲۶۷۶۱۸۳۲ تماس بگیرید.

کدام روش پیوند ابرو بهتر است؟

در یک دسته‌بندی کلی، فرایند پیوند ابرو به دو روش پیوند واحد فولیکولی FUT و نئوگرافت انجام می‌گردد. در روش پیوند واحد فولیکولی مو یک برش با عرض ۱۰ سانتی‌متر از پوست پشت سر برداشته شده و سپس همه موهای آن بعد از جدا شدن به نواحی مورد نظر پیوند داده می‌شوند. این روش می‌تواند کمی برای مراجعین ترسناک و دلهره‌آور باشد چرا که ممکن است یک جای زخم بر روی پوست سر ایجاد کند که البته اگر توسط جراح ماهر صورت گیرد، احتمال این خطر به صفر نزدیک می‌شود.

از طرفی، در روش نئوگرافت که با نام کاشت ابرو بدون جراحی نیز شناخته می‌شود، با استفاده از ابزاری مخصوص، موها بدون ایجاد جای زخم از پوست سر به بیرون کشیده می‌شوند. با این که این روش از نظر غیرتهاجمی بودن، بهتر به نظر می‌رسد اما شانس موفقیت پایین‌تری دارد. پیوند ابرو مشابه فرایندهای سنتی پیوند مو است. موهای پیوندی در پیوند ابرو، معمولاً از موهای بالای گوش گرفته می‌شوند. جراح علاوه بر خود موها، فولیکول آن‌ها را هم به محل مورد نظر انتقال می‌دهد تا امکان رشد کردن آن‌ها مثل ابروی عادی در آینده وجود داشته باشد. این کار باعث می‌شود که بعد از ریزش موهای پیوند شده، موهای جدیدی به جای آن‌ها رشد کند. در این فرایند، جراح پس از بیهوشی عمومی بیمار برش‌های کوچکی در نواحی اهدا و دریافت کننده مو در ابروها ایجاد می‌کند.

ادامه مطلب  تقویت ابرو بعد از کاشت

معایب پیوند ابرو

کاشت ابرو یک عمل زیبایی است به همین دلیل نیاز است یک پزشک ماهر و باتجربه با دقت و مهارت بالا این عمل را انجام دهد. البته، این عمل نیز مانند تمام عمل‌های زیبایی دیگر، به هر حال ممکن است با برخی عوارض جانبی به همراه باشد که در ادامه، این عوارض کاشت ابرو احتمالی را ذکر خواهیم کرد. همچنین بهتر مرکز کاشت ابرو در تهران را نیز برای راحتی شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

 1. کاشت ابرو بسته به تراکم، ضخامت و مقدار پیوند مورد هزینه بالاتری به نسبت روش‌های دیگر مانند تتو، میکرونیدلیگ، فیبروز و … دارد.
 2. اگر کاشت با روش FUT انجام شود با توجه به این که نیاز به جراحی و بخیه دارد باعث به وجود آمدن زخم در ناحیه اهداکننده می‌شود.
 3. چند ماه زمان لازم است تا فولیکول‌های ریشه محکم شود.
 4. ممکن است فولیکول‌های کاشته شده موی جدیدی ایجاد نکنند و نیاز به مرحله بعدی برای کاشت مجدد باشد.
 5. هزینه کاشت ابرو زیاد است. چون کاشت ابرو یک جراحی زیبایی هست پس بیمه در پرداخت هزینه‌های این عمل کمک نمی‌کند.

مزایای پیوند ابرو

کاشت ابرو طبیعی با پرپشت کردن موهای ابرو به زیباتر شدن چهره کمک کرده و اعتمادبه‌نفستان را افزایش می‌دهد. علاوه بر این کاشت ابروی طبیعی مزایای دیگری نیز به همراه دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تنها راه‌ حلقطعی برای از بین بردن طاسی در ناحیه ابروها است.
 2. در صورتی که جای زخم یا سوختگی در ناحیه ابروها وجود داشته باشد به کمک پیوند ابرو می‌توان این عوارض را برطرف کرد.
 3. پیوند ابرو باعث پرپشت‌تر شدن و زیبایی ابروها می‌شود که باعث زیباتر شدن کلی چهره و بهتر دیده شدن چشم‌ها می‌گردد.
 4. با کاشت ابرو دیگر نیازی به کشیدن مداد روی ابروها نداشته و ظاهری کاملاً طبیعی را برایتان به وجود می‌آورد.
 5. با کاشت ابرو می‌توانید طول، شکل و تراکم ابروهایتان را بهبود ببخشید.
ادامه مطلب  بهترین روش کاشت ابرو بدون جراحی در دنیا کدام است؟

آیا جراحی پیوند ابرو درد دارد؟

بر اساس نظرات کاشت ابرو توسط افرادی که اقدام به چنین کاری کرده‌اند می‌توان اذعان داشت که کاشت ابرو با کم‌ترین میزان درد همراه است. پزشک پیش از هر کاری بی‌حسی موضعی اعمال می‌کند. در نتیجه فرد هیچ دردی را تجربه نخواهد کرد. البته لازم به ذکر است که بعد از تمام شدن عمل و از بین رفتن اثر داروهای بی‌حسی موضعی، ممکن است مقداری درد را در نواحی سر و پیشانی حس کنید که بسیار اندک است و با مصرف مسکن‌هایی که پزشک تجویز کرده از بین خواهد رفت. توجه داشته باشید که مصرف خودسرانه مسکن‌ها به‌هیچ‌عنوان توصیه نمی‌شود و تنها مجاز به استفاده از مسکن‌هایی هستید که توسط پزشک تجویزشده باشد. به خصوص مصرف قرص‌های اسپرین دار بعد از عمل کاشت ابرو به‌هیچ‌عنوان پیشنهاد نمی‌شود.

احساس درد پس از کاشت ابرو به قدری کم است که افراد قادرند به زندگی عادی و فعالیت‌های روزانه خود بپردازند. البته روشی که برای پیوند ابروهای خود انتخاب می‌کنید نیز در شدت احساس درد تأثیرگذار است. چرا که روش‌هایی که تهاجم کم‌تری دارند زخم‌های ظریف‌تر و کوچک‌تری را در نواحی ابرو و بانک مو ایجاد خواهند کرد که در نتیجه دوره نقاهت کوتاه و میزان درد کم‌تری نیز به دنبال خواهند داشت.

جمع بندی:

کاشت ابرو، مشکل افرادی که دچار ریزش ابرو یا کم‌پشتی ابرو بوده‌اند را در سال‌های اخیر برطرف کرده است. برخلاف تصور عام مردم، کاشت ابرو، اگرچه یک عمل سرپایی است ولی نیاز به مهارت و تخصص بسیار زیادی دارد و به‌هیچ‌عنوان نباید توسط اشخاص بی‌تجربه انجام شود.

برای این که بتوانید یک پزشک ماهر و یک کلینیک معتبر پیدا کنید باید تحقیقات زیادی در زمینه سابقه و مدارک پزشکی پزشک انجام دهید. می‌توانید با پرس‌وجو از متقاضیان سابق کاشت ابرو در کلینیک، از میزان رضایت آن‌ها از عمل خود مطلع شوید و راحت‌تر تصمیم بگیرید. برای دریافت وقت مشاوره حضوری رایگان از کلینیک سعادت آباد می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱۲۶۷۶۱۸۳۲ تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ شماره ۰۹۱۲۸۰۶۰۹۰۲ با متخصصین ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

6 پاسخ

 1. خیلی عالی و کامل بود👌
  ممنونم از مقاله ی خوبتون 🙏😌

 2. سلام اقای دکتر من ۱۱ ماه میشه که کاشت انجام دادم ولی یه جاهایی از ابروهام خالی هست تقویت کنم در میاد تا از وقتش گذشته ؟؟و اینکع کربوکسی انجام بدم یا با سرم سریتا میتونم تقویت کنم .ممنون میشم راهنمایی کنید

 3. سلام. من میخوام تزریق چربی به صورت انجام بدم. بعد از تزریق، سیگار کشیدن روی تزریق ضرر داره؟

 4. من عکس سرم را براتون می‌فرستم لطفاً هزینه رو با روش میکرو گرافت اعلامدکنید

 5. سلام من تزریق چربی توسط دکتر مسعودی انجام دادم فوق العاده راضی هستم
  مقاله رو دیدم گفتم تجربیاتم رو مطرح کنم. توصیه میکنم سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله پیوند ابرو با حقایقی باورنکردنی ( راهنمای کامل )

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)