8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

 پیوند ابرو طبیعی LHE

روش های جدید کاشت ابرو - کاشت ابرو به روش fut

روش های جدید کاشت ابرو - کاشت ابرو به روش fut

 پیوند ابرو طبیعی LHE

اهمیت ابرو ها در چهره و همچنین نقش اساسی آنها در انتقال احساسات غیرکلامی در هیچ زمانی برای هیچ کس پوشیده نبوده و همه ما می دانیم که چقدر ابروها می توانند با حالت و تراکم مناسب نقطه قوت چهره به حساب بیاید. به همین علت در هر زمانی برای ترمیم ابرو ها متناسب با علمی که وجود داشته راه‌حل‌هایی پیش‌بینی شده که اثرات برخی از آنها تا به امروز هم وجود دارد مانند برخی لوازم های آرایشی و ماده اولیه آنها.
اکثر انسان‌ها هم که به زیبایی اهمیت می دهند اره نقش مهم ابروها را در زیبایی مد نظر دارند و راه‌های مختلفی برای مراقبت از آنها پیش می‌گیرند. اما داشتن ابروهایی پهن و پر تراکم کار آسانی نیست و به صورت خدادادی برای همه وجود ندارد حتی اگر هم حالت اولیه ابروها بسیار خوب باشد امکان به وجود آمدن مشکلاتی در اثر عوامل مختلف برای ابرو ها وجود دارد.

پیوند ابرو طبیعی LHE بهترین راه‌ حل ترمیم طبیعی ابروها تا اکنون در کل دنیا است. برای کسانی که تصمیم به انجام عمل کاشت ابرو می گیرند پیدا کردن بهترین روش انجام این عمل بسیار مهم است زیرا همه می خواهند این عمل را با روشی درست و مناسب انجام دهند تا در حصول نتیجه مطمئن باشد.

پیوند ابرو طبیعی LHE بهترین و تازه ترین روش برای انجام عمل کاشت ابرو است که در این روش با توجه به تمام ریز نکات نتیجه کاشت ابرو کاملاً طبیعی خواهد بود و حالت رشد آنها پس از عمل با خواب و زاویه مناسب است. پس از اینکه ابرو ها کاشته شده اند کاملا شبیه ابروهای طبیعی نیاز به مرتب کردن دارند و حتی می ‌توان آنها را رنگ کرد و محدودیتی برای این کار وجود ندارد.

ادامه مطلب  کاشت مو اقساطی

عمل کاشت ابرو پایان دغدغه‌ها است:

یکی از ایده آل های کسانی که به دنبال عمل های زیبایی هستند این است که آن عمل تمام و کمال نیازهای آنها را برطرف کند به گونه ای که پس از آن نیازی به انجام فعالیت دیگری نباشد. در واقع می ‌خواهند که عمل به تنهایی پاسخ نیازهای آنها باشد و علاوه بر اینکه به خودی خود مشکلات ایجاد شده را برطرف کند نتیجه دائمی هم داشته باشد.

پس یکی از مهمترین ویژگی های پیوند ابرو طبیعی LHE که باعث شده نظرات مردم بسیار به سمت آن جلب شود و طرفداران خود را پیدا کند این است که نتیجه عمل دائمی خواهد بود. پس از انجام عمل برای از بین رفتن اثرات عمل لازم نیست فعالیتی انجام شود و ابرو ها قابلیت رشد دارند و تا مدتی بسیار طولانی با قابلیت رشد کردن کاملاً زنده باقی می‌مانند.

کاشت ابروروش های جدید کاشت ابرو - کاشت ابرو به روش fut

عکس از اوقات بیشتر متقاضیان عمل کاشت ابرو کسانی هستند که فعالیت های دیگری را در ابتدا برای ترمیم ابرو های خود انتخاب کردند اما پس از آن با توجه به اینکه نتیجه عمل آنها دائمی نبوده یا اصلاً نتیجه مطابق میل آنها حاصل نشده به عمل کاشت ابرو می آورند.
البته لازم است بدانیم که عمل کاشت ابرو برای این دسته از افراد هم مانند بقیه انجام می ‌شود و برای مثال داشتن تاتوی قبلی نتیجه عمل کاشت ابرو را تحت تاثیر قرار نمی دهد بلکه برای آنها هم ابروهای کاملاً طبیعی با همان قابلیت ها و مزایا کاشت می شود تا بتوانند نتیجه دلخواه خود را کسب کنند.

ادامه مطلب   کاشت ابرو بدون برش جراحی LHE

مراقبت از ابروها پس از کاشت:

معمولاً در عمل های زیبایی پس از عمل توصیه هایی به مراجعه کنندگان می شود تا پس از عمل مواردی را رعایت کنند و مثلاً پرهیز هایی انجام دهند تا یکسری افعال نتیجه عمل را تحت تاثیر قرار ندهد و نتیجه عمل همانطور که باید حاصل شود.

اما خوب است بدانیم که معمولاً در عمل کاشت ابرو مراقبت های ویژه پس از عمل لازم نیست در واقع افراد به راحتی می‌توانند پس از عمل به اعمال روزانه خود بپردازند و نگهداری های ویژه یا استراحت های طولانی مدت نیاز نیست.
علاوه بر این در پیوند ابرو طبیعی الچیی به علت این که در حین عمل هم برش جراحی پشت سر زده نمی‌شود مراقبت از جای زخم هم لازم نیست و پس از عمل دوره بهبودی بسیار کوتاه خواهد بود زیرا هیچ نوع مراقبت جدی بر افراد تحمیل نمی‌شود.
در برخی موارد مثلاً بریدگی های عمیق در ابروها روند رشد ابروها در ناحیه کاملا متوقف می شود و ظاهر ناخوشایندی ایجاد می کند اکثر اوقات با انجام اعمالی مانند تاتو هم این نقص برطرف نمی‌شود. و علاوه بر اینکه کلا اعمالی مانند تاتو جلوه طبیعی ندارد نمی توان با تزریق رنگ جای شکستگی یا بریدگی را محو کرد در نتیجه بهترین راه حل برای این دسته از افراد هم اقدام برای عمل کاشت ابرو است.

با انجام این عمل نه تنها جای بریدگی یا شکستگی کاملاً محو می شود بلکه ابروهای طبیعی جایگزین می ‌شوند که اصلا ظاهر مصنوعی و متفاوت با ابروهای خود فرد ندارند به این صورت نه تنها نقض برطرف می‌ شود بلکه برای همیشه ابروها ترمیم شده اند.

ادامه مطلب  شتسشو صحیح موها چگونه است؟
 
توجه داشته باشیم:
 
عمل کاشت ابرو با توجه به اینکه امروزه بسیار رایج است اما همچنان عملی حساس به حساب می ‌آید و لازم است در کلینیک های کاملاً مطمئن تحت نظر پزشکان تحصیل کرده انجام شود. بنابراین حتماً قبل از انجام عمل از خوشنامی کلینیک همچنین خود سابقه بودن پزشک مدنظر اطمینان حاصل کنید تا جایی برای پشیمانی نماند.همه ما ممکن است در برهه‌ای از زمان با مشکلاتی در ابروهای خود روبرو شویم و این موضوع احساس اعتماد به نفس را از ما بگیرد.
اما بدانیم که امروزه خوشبختانه در کشور ما با توجه به پیشرفت علم پزشکی روش های نوینی مانند پیوند ابرو طبیعی الچیی برای کاشت ابرو ها استفاده می شود تا به بهترین نحو نیاز مراجعه کنندگان را برطرف کند.پیوند ابرو طبیعی LHE روشی برای انجام عمل کاشت ابرو است که ممکن است هر فردی به آن نیاز پیدا کند پس لازم است اطلاعات کافی در مورد آن وجود داشته باشد و انتظار می‌رود با گذشت زمان آگاهی‌ های افراد از این روش عمل افزایش پیدا کند تا با انتخاب این روش برای پیوند ابرو های خودشان نتیجه ای بسیار خوب بگیرند.
اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.