8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

 پیوند ابرو طبیعی بدون جراحی

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

پیوند ابرو طبیعی بدون جراحی

در سال‌های اخیر از عمل پیوند ابرو جای خود را بین مردم پیدا کرده است و با توجه به افزایش دسترسی همگانی به اینترنت اطلاعات مردم در مورد این عمل هم بهتر و بیشتر از گذشته است حتی در موقع لزوم می‌توانند با یک جستجوی ساده اکثر اطلاعات کاربردی را به دست بیاورند.


در حال حاضر این عمل یکی از بهترین گزینه های ترمیم ابرو های افراد است که به ذهن آنها می رسد و اگر از معتبر بودن کلینیک و همچنین مناسب بودن روشی که در آن کلینیک استفاده می شود مطمئن شوند حتماً برای عمل مراجعه می کنند.پیوند ابرو طبیعی بدون جراحی با قیمت بسیار مناسب و تنها در یک عمل چند ساعت برای متقاضیان انجام میشود تا علاوه بر اینکه در فرآیند عمل درد و رنجی وجود نداشته باشد.

پس از عمل هم نتیجه همان طور که می‌خواستند و انتظار داشتند حاصل شده باشد. یکی از مهمترین ویژگی های یک کلینیک خوب این است که هزینه عمل کاشت ابرو را منصفانه و متعادل ارائه دهد تا متقاضیان از انجام عمل صرف نظر نکنند.پیوند ابرو طبیعی بدون جراحی با استفاده از تکنیک ال اچ ای با بی حسی موضعی و با برداشتن تارهای بلند مو بدون نیاز به برش جراحی انجام می شود. این روش بهترین و جدیدترین متد برای انجام پیوند ابرو است که در آن از آسان ‌ترین راه برای عمل کاشت ابرو با استفاده از بهترین دستگاه ها استفاده می ‌شود تا هیچ نگرانی و ترسی برای انجام عمل وجود نداشته باشد.چرا پیوند ابرو طبیعی بدون جراحی بهترین انتخاب است؟

ادامه مطلب  یکسال بعد از کاشت ابرو


در حال حاضر با توجه به افزایش متقاضیان عمل‌های زیبایی خصوصاً در ایران روش های مختلفی برای هر یک از این عمل ها ارائه می شود و معمولاً هرچه زمان می گذرد روش‌های بهتری ارائه می‌شوند تا نظر متقاضیان را به خود جلب کنند.همه مقامات قبل از انجام هر عملی مایل هستیم که بهترین روش انجام آن را انتخاب کنیم تا در مورد به دست آمدن یا نیامدن نتیجه ریسکی وجود نداشته باشد و بدانیم که حتماً دلخواه ما حاصل خواهد شد. پیوند ابرو به روش ال اچ ای همان روشی برای انجام کاشت ابرو است که به مراجعه کنندگان آرامش خاطر می دهد که نتیجه به طور تضمینی حاصل خواهد شد و حتی کاملاً طبق سلیقه فرد مراجعه کننده پیش خواهد رفت.

ممکن است همه ما به علت اینکه به تاثیرگذاری ابروها در زیبایی واقف هستیم تلاش‌هایی برای حفظ ظاهر آنها انجام دهیم یا تلاش کنیم ریزش آنها را کمتر یا متوقف کنیم. برای مثال از قرصهای تقویتی یا روغن های مناسب ابروها استفاده کنیم .

اما ممکن از نتیجه دلخواه را نگیریم و نتوانیم در ایجاد جلوه ای بهتر برای ابروها موفق باشیم.اما راه حل چیست؟

همه افراد مایل هستند ابروهایی پرتراکم و زیبا با قابلیت رشد داشته باشند پس اگر هر تلاشی که کردیم جواب نداد برای گرفتن بهترین نتیجه میتوانیم برای انجام عمل کاشت ابرو اقدام کنیم.

 

کاشت ابرو طبیعی بدون نیاز به جراحیکاشت ابرو طبیعی بدون نیاز به جراحی

پیوند ابرو طبیعی بدون جراحی بهترین راه‌حل برای کسانی است که با اختلال در رشد تارهای ابرو مواجه شده اند یا در اثر افزایش سن یا اصلاح نادرست و مداوم آنها دیگر نمی توانند ابروها را به حالت سابق برگردانند. پس اگر مایل باشند که ترمیم ابرو های خود را به روشی کاملاً طبیعی انجام دهند و حتی پس از عمل هم نتیجه عمل دائمی باشد من نیاز به مراجعه های بعدی هم نباشد پیوند ابرو بهترین گزینه است.

ادامه مطلب  کاشت ابروی حرفه‌ای با خواب طبیعی

فواید عمل کاشت ابرو:

علت این که می گوییم عمل کاشت ابرو برای کسانی که می خواهند ظاهر ابرو های خودشان را به نحو احسن ترمیم کنند بهترین انتخاب خواهد بود وجود فواید فوق العاده برای عمل کاشت ابرو است.


هر فردی پس از انجام عمل می تواند پس از طی دوره کوتاه نقاهت اثرات فوق العاده عمل را مشاهده کند و رضایت کامل از انجام عمل داشته باشد زیرا امروزه با روش‌هایی که ارائه شده و برای متقاضیان انجام می شود امکان پشیمانی پس از عمل وجود نخواهد داشت.


از فواید عمل کاشت ابرو میتوان به موارد زیر اشاره کرد؛
ایجاد ابروهای طبیعی با قابلیت رشد و زنده
داشتن ابروهای کاملاً قرینه با تراکم بسیار بالا و متناسب با سایر اعضای چهره
نتیجه دائمی داشتن عمل که مراجعان را از اقدامات بعدی برای حفظ نتیجه بی نیاز می کند
برگرداندن احساس رضایت و اعتماد به نفس به کسانی که عمل کاشت ابرو را انجام میدهندباید گفت پس از عمل هیچ تفاوتی بین ابرو‌های کاشته شده با ابروهای طبیعی افراد وجود ندارد و هیچ کس نمی‌تواند متوجه انجام عمل کاشت ابرو شود زیرا جلوه کاملاً طبیعی است در حالی که پس از اعمالی مانند تاتو تشخیص انجام این اعمال بسیار ساده است زیرا نتیجه نهایی تاتو بسیار متفاوت با ابروهای طبیعی است.

لازم است که کلینیکهای متصدی انجام عمل کاشت ابرو تجهیزات و متخصصان کافی برای ارائه خدمت در سطح گسترده به متقاضیان را داشته باشند تا در صورت افزایش تعداد افراد مراجعه کننده به مشکل بر نخورند. در واقع اگر کسانی که مایل به انجام عمل هستند نتوانند در زمان مغولی نوبت بگیرند و نوبت دهی های کلینیک بسیار طولانی مدت و دیر به دیر باشد ممکن است از انجام پیوند ابرو صرف نظر کنند.همچنین یک روش مناسب کاشت ابرو ها باید به صورتی باشد که در آن سلیقه اشخاص طراحی قالب ابروها مد نظر قرار گرفته شود و پیوند ابرو به نحوی انجام شود که درد و خونریزی ایجاد نشود و نیازی به بخیه زدن جای زخم بعد از عمل نباشد.

در روش ال اچ ای همانطور که گفتیم هیچ درد و خونریزی در روند انجام عمل ایجاد نمی شود در نتیجه نگرانی ها برای ایجاد عوارض احتمالی هم از بین می‌رود و عمل هیچ عوارضی نخواهد داشت پس از دوره بهبودی هم بسیار کوتاه خواهد بود.پیوند ابرو طبیعی بدون جراحی خوشبختانه امروزه در کشور ما هم در کلینیک کاشت ابرو سعادت آباد انجام میشود و این روش برای اولین بار در ایران هم به متقاضیان ارائه می شود تا از نتایج فوق العاده آن بهره‌مند شوند و هیچ نگرانی برای عدم حصول نتیجه دلخواه آنها وجود نداشته باشد.

 

ادامه مطلب  ریزش ابرو بعد از کاشت ابرو
اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.