8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

پیوند ابرو طبیعی بدون جراحی به روش LHE

کاشت ابرو بدون نیاز به جراحی با روش LHE

کاشت ابرو بدون نیاز به جراحی با روش LHE

 پیوند ابرو طبیعی بدون جراحی به روش LHE

در حال حاضر علم به نحوه کاشت ابرو ها و اینکه اکثر کلینیک ها از چه روشی استفاده میکنند نسبتاً به این افراد وجود دارد حتی اگر افراد علاقه‌مند باشند می ‌توانند اطلاعات بیشتر را با مراجعه به کلینیک یا استفاده از شماره تلفن برای مشاوره های غیر حضوری دریافت کنند.
اما بازهم امروزه با توجه به افزایش متقاضیان عمل کاشت ابرو تلاش شده که روش‌های بهتری ارائه شود برای همین لازم است هنوز در مورد روش های جدید تر اطلاعات لازم به علاقه‌مندان داده شود تا در مرحله تصمیم گیری مشکلی نداشته باشند.

پیوند ابرو طبیعی بدون جراحی به روش LHE از روش های جدید عمل کاشت ابرو است که برای اولین بار در ایران و دنیا انجام می ‌شود. با توجه به اینکه اساساً ابروها عضو حساسی در چهره هستند و و نمی توان در مورد آن ها سهل انگاری یا بی مبالاتی انجام داد روش های جدیدتر و بهتر ارائه می شوند تا با دقت بیشتر نتیجه بهتری برای متقاضیان رقم بزنند.

پیوند ابرو طبیعی بدون جراحی به روش LHE تابع امروز بهترین روش انجام کاشت ابرو ها است زیرا ساده ترین روش برای پیوند ابروها است که همچنین بهترین و طبیعی ترین نتیجه را هم به دنبال خواهد داشت. این عمل با بی حسی موضعی انجام می شود و تار های بلند مو بدون نیاز به کوتاهی یا تراشیدن و بدون برش جراحی با دستگاهی از پشت سر برداشت می شوند.

عکس از افراد پیش از اقدام جدی برای یک عمل زیبایی مایل هستند که آگاهی های لازم در مورد این عمل را داشته باشند و با تصمیم گیری درست ریسک‌ پذیری عمل را کاهش دهند و تقریباً مطمئن باشند که نتیجه عمل همانطور که می خواهند برای آنها حاصل می شود.

ادامه مطلب  مزایا معایب و هزینه پیوند ابرو طبیعی

کاشت ابرو باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

معمولاً عمل کاشت ابرو انتخاب سخت پسندان است و کسانی که نتیجه سایر روش های ترمیمی برای ابرو را رضایتبخش نمی‌ دانند و در واقع نتیجه ای می خواهند که مطمئن هستند با تاتو یاهاشور حاصل نخواهد شد به عمل کاشت ابرو رو می آورند

کاشت ابرو بدون نیاز به جراحی با روش LHEکاشت ابرو بدون نیاز به جراحی با روش LHE

.بنابراین لازم است این عمل به نحوی انجام شود که برای این دسته از افراد کاملاً راضی کننده باشد و مطمئن باشند که انتخاب درستی کردند.
روش های کاشت ابرو در سال های اخیر بسیار متعدد و متنوع شده است البته طبعاً روش هایی که مطمئن تر هستند و عوارض کمتری در پی خواهند داشت مورد استقبال بهتری قرار می گیرند زیرا خصوصاً در عمل‌های زیبایی سهولت انجام عمل یکی از مهم‌ترین خواسته‌ های متقاضیان است.

عمل کاشت ابرو باید با ظرافت بسیار زیادی برای افراد انجام شود و هر کدام از تارهای مو با زاویه و جهت درست به طبیعی ترین حالت ممکن برای هر فرد کاشت شوند. پس نتیجه می گیریم با اینکه این عمل امروزه بسیار رایج شده و خوشبختانه در کشور ما هم روش های مناسبی برای انجام این عمل وجود دارد اما همچنان حساس است و باید به کلینیک های معتبر و خوشنام برای انجام این عمل مراجعه کرد.

ویژگی های پیوند ابرو طبیعی بدون جراحی به روش LHE :

پیوند ابرو طبیعی بدون جراحی به روش LHE تمام ویژگی های لازم که یک عمل کاشت ابروی خوب و رضایت بخش باید داشته باشد را دارد و اساساً هدف از ارائه این روش این بوده که نقاط قوت عمل کاشت ابرو حفظ شود و معایب روش های پیشین برطرف گردند.
در این روش پس از اینکه بدون هیچ برشی تارهای مو برداشته شدند در ناحیه مشخص برای ابروها با دستگاه ایمپلنتر کاشت می شوند. این دستگاه کمک می‌کند که تارهای مو کاملا خوابیده و با زاویه درست کاشته شوند تا پس از عمل هم با حالتی طبیعی رشد کنند.
عمل کاشت ابرو عملی منحصر به‌ فرد است:

ادامه مطلب  علت اینکه ریزش مو در تابستان بیشتر میشود در چیست؟

یکی دیگر از مهمترین ویژگی هایی که عمل کاشت ابرو را بسیار محبوب کرده این است که این عمل برای هر فرد متناسب با چهره و اعضای دیگر صورت او انجام می‌شود تا بیشترین زیبایی را برای متقاضیان به ارمغان بیاورد.
در واقع در کاشت ابرو قالب های طراحی شده برای کاشت ابرو ها محدود نیستند و مطابق با سلیقه افراد همچنین حالت چهره آنها قالبی مناسب با دستگاه های بسیار پیشرفته طراحی می شود. قالب و ظاهر انتخاب شده برای نحوه کاشت ابروها برای اشخاص نامحدود است بنابراین نتیجه عمل کاشت ابرو به آنچه افراد می خواهند بسیار نزدیک می شود و امکان پشیمانی وجود نخواهد داشت.

علاوه بر این ابروها پس از کاشت قابلیت رشد دارند و لازم است مانند ابرو های طبیعی آنها را اصلاح و مرتب کرد همچنین می‌توان ابروها را پس از پیوند طبیعی رنگ کرد تو در ظاهر آنها تنوع ایجاد شود. این در حالی است که نتنها معمولاً قالبهای تزریق رنگ در تاتوی ابرو ها محدوده است از بین بردن آثار آن هم هم تقریباً غیر ممکن است و ایجاد تنوع در آن ها ممکن نیست.

 

اما جای نگرانی وجود ندارد و حتی کسانی که از روشهای دیگری غیر از از کاشت ابرو استفاده کردند هم می‌ توانند برای پیوند ابرو طبیعی بدون جراحی به روش LHE مراجعه کنند. این عمل برای این دسته از افراد هم به بهترین شکل ممکن انجام می شود و می توانند به راحتی با انجام یک عمل چند ساعته در کلینیک های معتبر سطح کشور ابروهایی کاملاً طبیعی و قابل رشد داشته باشند.

ادامه مطلب  کاشت ابرو ال اچ ای روش بدون جراحی

همانطور که می دانیم و احتمالاً تجربه کرده ایم علل و عوامل زیاد و مختلفی می‌توانند باعث ریزش ابروها شوند و ظاهر نامناسبی می گیرند در اکثر مواقع ریزش غیر طبیعی ابروها و کم تراکم شدن آنها بسیار آزاردهنده خواهد بود زیرا ابرو عضو بسیار مهمی در زیبایی چهره هر فرد است.
بنابراین هر فردی ممکن است در طول زندگی خود در اثر عواملی احساس کند که نیاز است برای تعمیم ابروهای خود اقدامی انجام دهد تا ظاهر آنها ترمیم شود و زیبایی چشمگیری به چهره بدهند.

پیوند ابرو طبیعی بدون جراحی به روش LHE برای همه افراد بدون در نظر گرفتن اینکه به چه علتی برای عمل کاشت ابرو مراجعه می کنند انجام می شود و برای همه افراد نتیجه ای که میخواهند در کمترین زمان بدون درد و خونریزی حاصل می شود.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.