8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

پیوند ابرو به روش LHE

کاشت ابرو طبیعی با روش های جدید

کاشت ابرو طبیعی با روش های جدید

پیوند ابرو به روش LHE

توجه به زیبایی ابروها به عنوان عضو مهمی در چهره این روزها دغدغه بسیاری از افراد است و همانطور که می دانیم داشتن ابروهای زیبا و پر تراکم بسیار در چهره تاثیرگذار هستند و نقطه قوت چهره هر فرد به حساب می آیند. ابروها عضو حساسی در چهره هستند که ممکن است به علت تأثیر عوامل مختلفی دچار ریزش شوند و زیبایی ظاهر خود را از دست بدهند و این مشکل هر کسی را به فکر ترمیم ابروها می‌اندازد.


راه های زیادی برای بهبود ظاهر ابروها وجود دارد که هر کدام به روش خود عمل می کنند اما تنها راه ترمیم واقعی ابروها و جایگزین کردن ابروهای طبیعی و قابل رشد به جای ابروهای از دست رفته فقط با کاشت ابرو ممکن است و با هیچ روش دیگری چنین نتیجه ای حاصل نمی شود.

پیوند ابرو به روش LHE آخرین روش ارائه شده برای انجام عمل کاشت ابرو است. با توجه به اینکه این عمل بسیاری از نیازهای مردم را برطرف میکند و در آن به سلیقه مراجعه کنندگان هم توجه می شود تا نتیجه به دلخواه آنان نزدیک تر باشد همیشه از عمل های محبوب زیبایی برای ترمیم ابروها بوده است.

پیوند ابرو به روش LHE به علت افزایش متقاضیان عمل کاشت ابرو عنوان روشی بسیار ساده و کاربردی برای این عمل ارائه شد تا طی آن مشکلات سایر روش ها از بین برود و مزایای بیشتری برای مراجعه کنندگان فراهم شود.
ابروها معمولاً به علل مختلفی دچار مشکل می شوند و به علت این که نقش مهمی در زیبایی دارند ذهن هر فردی را برای ترمیم آنها درگیر می کند. مردی که تصمیم به انجام عمل کاشت ابرو می گیرند معمولاً تحقیقاتی در مورد روش انجام عمل کاشت ابرو یا کلینیکی که می ‌خواهند به آن مراجعه کنند می ‌کنند تا بهترین روش و بهترین کلینیک را انتخاب کنند.

ادامه مطلب  کاشت ابرو طبیعی و حرفه ای LHE

مزایا و معایب عمل کاشت ابرو:

این موضوع یکی از مهمترین اطلاعاتی است که هر فردی مایل از قبل از عمل در مورد آن بداند اینکه انجام عمل چه فوایدی دارد و آیا ممکن است ضرری هم داشته باشد یا خیر باید برای آنها روشن شود.
امروزه با توجه به پیشرفت علم در انجام این عمل معایب و عوارض پس از عمل بسیار کاهش یافته و تلاش شده که در روش های جدید هیچ گونه عوارضی وجود نداشته باشد تا متقاضیان با آرامش خاطر و عدم نگرانی از ایجاد عوارض برای انجام عمل اقدام کنند.
البته موفق ترین روش ها در انجام این عمل هم روش هایی هستند که آسان ترین راه را برای کاشت ابرو فراهم می‌کنند و پس از عمل هم دوران بهبودی بسیار کوتاهی خواهند داشت تا نتیجه برای متقاضیان به سرعت قابل مشاهده باشد.

کاشت ابرو طبیعی با روش های جدیدکاشت ابرو طبیعی با روش های جدید

اگر برای انجام عمل از پیوند ابرو به روش LHE استفاده شود به دلیل اینکه برای برداشت تارهای مو نیازی به ایجاد برش جراحی پشت گوش یا هر ناحیه دیگری نیست زخم و خونریزی هم ایجاد نخواهد شد. پس در این عمل راحتی متقاضیان تامین می شود تا بدون مشقت فراوان عمل را انجام دهند و مطمئن باشند که پس از آن نتیجه همانطور که می خواستند حاصل خواهد شد.

در مورد مزایای عمل کاشت ابرو باید گفت که این عمل مزایایی دارد که با هیچ روش ترمیمی دیگری نمی‌توان این نتیجه ها را به دست آورد. ترمیم ابروها با تارهای طبیعی مو که پس از عمل رشد می کنند و دقیقاً شبیه ابروهای طبیعی نیاز به کوتاهی و مرتب کردن دارند فقط با انجام عمل کاشت ابرو حاصل می شود. در سایر روش ها به هیچ وجه ابروهای طبیعی حاصل نخواهد شد و نتیجه عمل هر چند هم که ظریف باشد اما با کمی دقت قابل تشخیص و مصنوعی است.

ادامه مطلب  بهترین روش کاشت ابرو بدون جراحی در دنیا کدام است؟

چه کسانی برای عمل کاشت ابرو مراجعه می ‌کنند؟
فارغ از اینکه پیوند ابرو به روش LHE برای همه افراد در هر سن و جنسیتی به بهترین نحو ممکن انجام می‌ شود می ‌خواهیم بدانیم که معمولاً مراجعان این عمل چه کسانی هستند و چه مسائلی باعث می ‌شود که افراد به فکر عمل کاشت ابرو بیفتند؟

یک دسته از افرادی که متقاضی این عمل هستند افرادی هستند که پیشتر از سایر روش های ترمیم ابرو را امتحان کرده اند و برای مثال ابروهای خود را تاتو کرده اند اما از نتیجه ایجاد شده راضی نیستند و آن چیزی که انتظار داشتند حاصل نشده.
حتی معمولاً پس از انجام چنین فعالیت هایی ابروهای طبیعی خود افراد هم دچار ریزش غیرمعمولی می شود و برگرداندن آن به حالت سابق تقریباً غیر ممکن است.
این دسته از افراد تنها راه ترمیم دائمی و درست ابروهای خود را کاشت ابرو می دانند زیرا تنها این روش می تواند کاملاً مشکل آنها را برطرف کند و علاوه بر اینکه ابروهای طبیعی ایجاد کند با تاثیر دائمی آخرین قدم هر فردی برای زیباسازی ابروهای خود باشد.

دسته دیگر از افراد کسانی هستند که به طور ارثی و ژنتیکی ابروهای نازک و کم تراکمی دارند که از ظاهر آنها رضایت ندارند به همین خاطر برای رسیدن به نتیجه ا‌ی عالی که کاملا شبیه ابروهای طبیعی خودشان باشد برای انجام پیوند ابرو مراجعه می کنند.

 
با این کار هم ابروهای طبیعی دارند هم تا مدتی بسیار طولانی و بدون ریزش می تواند از داشتن چنین ابروهایی لذت ببرند و زیبایی مشهودی به دست بیاورد.
دسته دیگری از افراد می توانند کسانی باشند که در اثر یک سوختگی بسیار شدید یا بریدگی های خیلی عمیق در یک ناحیه مشخص از ابروها دچار ریزش یا توقف رشد موها شده‌اند.

معمولاً استفاده از روش هایی مانند تاتو برای ترمیم جای زخم یا سوختگی نتیجه خوبی ندارد و جلوه‌ای مصنوعی ایجاد می کند علاوه بر این ممکن است رنگی که در تاتو تزریق می‌شود در این نواحی باقی نماند و نتیجه تغییر کند. بنابراین بهترین راه حل برای این دسته از افراد هم استفاده از عمل کاشت ابرو است تا برای همیشه اختلال پیش آمده را حل کنند‌.
ادامه مطلب  کاشت ابرو بدون جراحی چیست؟

پیوند ابرو به روش LHE امروزه در ایران هم در کلینیک کاشت ابرو سعادت آباد برای علاقه ‌مندان انجام می شود پس در کشور ما هم متقاضیان عمل از وجود چنین روش پیشرفته و کاربردی بهره‌مند هستند.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.