8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

نکته مهم در کاشت ابرو

روش های جدید کاشت ابرو و مو

روش های جدید کاشت ابرو و مو

نکته مهم در کاشت ابرو یکی خواب استاندارد موهای ابرو است و یکی هم مراقبت های بعد از کاشت که باید رعایت شود . نکته مهم در کاشت ابرو این است که موی ابرو از نظر ضخامت و زاویۀ خواب ویژگی‌های خاصی دارد که تقریباً موهای هیچ بخشی از بدن شباهتی کامل با آن ندارند. ضخامت موهای ابرو در حدود 150 میکرو است. ب رای یافتن موی مناسب کاشت، اغلب پزشکان کاشت ابرو در تهران از موهای پشت سر و قسمت گردن استفاده می‌کنند. موهای سر مخصوصاً پشت گوش و گردن نسبت به موهای دیگر شباهت بیشتری با موهای ابرو دارند.

پزشک با کمک ابزارهای دقیق، ضخامت و رنگ موها را بررسی می‌کند تا شبیه‌ترین مو را برای کاشت انتخاب کند. محل برداشتن مو، در طول عمر ابرو و میزان رشد آن تأثیرگذار است. انتخاب محل برداشت به سلیقه و نظر پزشک بستگی دارد. پزشک بعد از معاینۀ کامل محل برداشت مو، و مقایسۀ آن با موهای ابرو، بهترین و شبیه‌ترین مو را برای کاشت انتخاب خواهد کرد.
مراحل و زمان‌ترمیم ابرو
بعد از پیوند ابرو و گذراندن دورۀ نقاهت که مدت آن کوتاه است، رشد موها شروع می‌شود. موهای پیوندی در دو یا سه هفته اول می‌ریزند. رشد موها در ماه اول جالب نیستند. جابجایی فولیکول، قدرت و سرعت رشد مو را کاهش می‌دهد. پس برای دیدن نتیجۀ اصلی باید حداقل شش ماه منتظر باشید. رشد این موها نسبت به موهای طبیعی ابرو بیشتر و سریع‌تر خواهد بود. موهای پیوندی نیاز به اصلاح و مراقبت دارند.

چرا باید برای دیدن نتیجۀ اصلی پیوند ابرو، زمان زیادی منتظر ماند؟

رشد ابروی پیوندی در چند مرحله اتفاق می‌افتد. این موها تا پیدا کردن سازگاری کامل با محل کاشت، چندین بار دچار ریزش می‌شوند تا به‌آرامی به رشدی پایدار و بدون ریزش دست یابند. پس باید زمان زیادی را برای دیدن نتیجه منتظر باشید.

ادامه مطلب  کاشت ابرو طبیعی بایوگرافت

پس اگر دنبال نتیجۀ سریع هستید سراغ کاشت ابرو نروید و از همان روش‌های معمولی مانند تاتو استفاده کنید. اما توجه داشته باشید این روش‌ها دائمی نیستند و در طولانی‌مدت برای ابروی شما عوارضی خواهند داشت.

کاشت ابرو باعث طبیعی دیده شدن موهای ابرو می‌شود. پس برای مقایسۀ نتایج روش‌های متداول اصلاح ابرو با کاشت مو، فقط به زمان طولانی به نتیجه رسیدن آن توجه نکنید. دوام کاشت ابرو و عوارض کم آن شاید مهم‌ترین دلیل برای استفاده از این روش برای ترمیم ابرو خواهد بود.

آیا کاشت ابرو ماندگار است؟

با اینکه ابرو تأثیر چشمگیری در زیبایی صورت دارد اما اغلب، زمانی متوجه این موضوع می‌شویم که ابرو دچار ریزش یا آسیب‌دیدگی می‌شود. برای جبران این آسیب‌دیدگی راه‌های زیادی وجود دارد. تاتو و هاشور زدن از راهکارهای موقتی و کاشت ابروی طبیعی از راهکارهای دائمی برای ترمیم ابروست. اگر راه‌حل دوم را انتخاب کردید با انبوهی از سؤالات روبرو خواهید شد در این مقاله قصد دارم به برخی از این سؤال‌ها پاسخ دهد.

عوارض کاشت ابرو

بیشترین متقاضیان کاشت ابرو بدون جراحی را خانم‌ها تشکیل می‌دهند. هدف عمدۀ آن‌ها نیز زیبایی است. پزشک بر اساس تعهد کاری که دارد یک جلسه کامل را به مشاوره اختصاص می‌دهد تا ضمن معاینۀ متقاضی، او را از برخی عوارض کاشت ابرو و مشکلات احتمالی این جراحی آگاه کند.

تأثیر ابرو بر زیبایی صورت:

زیبایی ظاهری تأثیر زیادی در اعتمادبه‌نفس هر فردی دارد. زیبایی صورت در دیده شدن زیبایی ظاهر اهمیت بسیاری دارد؛ و در زیبا دیده شدن صورت، زیبایی ابرو تأثیر چشمگیری دارد. تلاش برای زیباتر کردن فرم ابروها قدمتی به‌اندازۀ تاریخ بشری دارد.

ادامه مطلب  کاشت ابرو بدون برش جراحی با روش LHE

در تصاویر باقی‌مانده یا آثار باستانی کشف‌شده تلاش‌های انسان‌های اولیه برای ایجاد تنوع در ابروها دیده می‌شود. مردان و زنان در مصر باستان، آسیا، روسیه و اروپای غربی، ابروی خود را به‌طور کامل تراشیده و ابروهایی برای خود ترسیم می‌کردند و ابروها را به رنگ مشکی و یا روشن رنگ می‌زدند.

امروزه نیز توجه به ابرو و ترمیم عیب‌های آن مخصوصاً در بین خانم‌ها امری متداول است. ابرو از عناصر اصلی صورت است که گاه نادیده گرفته می‌شود. ابروها ساختار صورت را شکل می‌دهند و به آن تعادل می‌بخشند. ابرو می‌تواند صورت را لاغر یا چاق یا حتی فردی را پیر یا جوان‌تر نشان دهد. ابروهای پرپشت صورت را جوان‌تر نشان می‌دهند و ابروی کم‌پشت و نازک صورت فرد را پیرتر نشان می‌دهد. جلوه زیبایی چشم‌ها در گرو داشتن ابروها مرتب و پرپشت است ابرو بخش مهمی از زبان بدن را تشکیل می‌دهد  ابرو کلید انتقال حالت شادی، خشم، تعجب، ترس و تنفر و دیگر حالات چهره است.

کاشت ابرو و تأثیر آن بر زیبایی:

همه، ابروهای مرتب و پرپشتی ندارند، برخی به علم مشکلات ارثی از این نعمت محروم هستند. گروهی دیگر به علت حادثه یا بیماری‌هایی مثل اختلالات در ترشح هورمون‌های بدن یا انجام شیمی‌درمانی بخشی از ابروی خود را از دست می‌دهند. با پیشرفت فنّاوری، امروزه امکان ترمیم ابرو به‌صورت دائمی وجود دارد. .

کاشت ابروی طبیعی یکی از این راه‌هاست. می‌توان بر اساس سلیقۀ بیمار و بافت صورت، ابروهایی جدید کاشت که تفاوت چندانی با ابروهای قبلی بیمار نداشته باشند، پرپشت‌تر باشند و زیبایی صورت را دوچندان کنند.

ادامه مطلب  بهترین روش کاشت ابرو بدون جراحی در دنیا

 

[s201_bai id=”5″]

زیبایی کاشت ابرو در ابروهای آسیب‌دیده

ترمیم ابروی در چنین افرادی به‌مراتب راحت‌تر از اصلاح دیگر عیب‌های ابروست. بخش از ابرو از بین رفته است. پزشک به مقدار ممکن در این بخش گرافت‌های مو می‌کارد و این بخش را متناسب با بخش‌های سالم ترمیم می‌کند. قرینه بودن دو ابرو و شبیه هم بودنشان در این نوع جراحی‌ها مهم است. زمان‌ترمیم و جراحی کوتاه است.

زیبایی کاشت ابرو در افراد بدون ابرو :

در سایر افراد، یعنی افرادی که به علت بیماری یا ارثی بخشی از ابروی خود را از دست داده‌اند نیز امکان کاشت ابرو وجود دارد. کاشت ابرو در این افراد طولانی‌تر است و هزینه و مدت درمان نیز اغلب افزایش می‌یابد. در هر نوع جراحی برای کاشت ابرو، پزشک باید طرحی برای ابرو آماده کند و سلیقۀ بیمار در طراحی مدنظر قرار گیرد.
اما افرادی که به دلایل دیگر از ابروهای خود راضی نیستند و خواهان جابجایی ابرو هستند، به‌مراتب کار سخت‌تری در پیش رو

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.