8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

عکس قبل و بعد کاشت ابرو

عکس قبل و بعد کاشت ابرو

عکس قبل و بعد کاشت ابرو

ابرو ها عضو بسیار مهمی در چهره هستند و تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی هر شخص می گذارند. از طرفی هیچ کس نیست که هم از حالت فعلی ابروهای خود راضی باشد. هم مطمئن باشد که در آینده دچار ریزش یا کم تراکمی ابروها و عوارض کاشت ابرو نمی شود.
بنابراین علل زیادی وجود دارد که ممکن است باعث ریزش ابروها شوند. علاوه بر اینکه برخی از افراد از حالت طبیعی و ارضی ابروهای خود راضی نیستند. مایل هستند که با یک عمل مطمئن آنها را به ظاهر دلخواه نزدیک کنند. عمل کاشت ابرو امروزه یکی از پرطرفدار ترین عمل های زیبایی برای ترمیم دائمی ظاهر ابروها است. تا با استفاده از آن به طبیعی ترین شکل ابروهای طبیعی در قالب طراحی شده برای افراد ایجاد شود.

کاشت ابرو

عکس قبل و بعد کاشت ابرو یکی از مسائلی است که با استفاده از مشاهده آن در فضای اینترنت یا حتی خود کلینیک افراد می‌توانند از مطمئن بودن روش مورد استفاده در کلینیک مورد نظر خود را مطمئن شوند. معمولاً کلینیک کاشت مو در تهران پس از انجام این عمل برای افراد از مقایسه ابروها قبل از عمل کاشت و بعد از آن برای تبلیغ روش مورد استفاده و مرکز خود استفاده می ‌کنند. تا اطمینان افراد را جلب کنند.

عکس قبل و بعد کاشت ابرو نشان می دهد که چقدر این عمل نتیجه‌ای طبیعی دارد. ابروها در خواب و جهت مناسب کاشته شده اند. علاوه بر این تارهای طبیعی در قالب طراحی شده که در تناسب با سایر اعضای چهره است کاشته می شوند. تا بهترین نتیجه برای هر فرد حاصل شود.

ادامه مطلب  کاشت ابرو ال اچ ای روش بدون جراحی

عکس قبل و بعد کاشت ابرو

نکات مهم در یک عمل خوب کاشت ابرو:

امروزه این عمل یکی از رایج ترین عمل های زیبایی است. اما همچنان عملی حساس است که نیاز به دقت و ظرافت دارد. باید از تجهیزات مدرن و پیشرفته در آن استفاده شود. تا نتیجه طبیعی بدون هیچ مشکلی ایجاد شود.

در اولین مرحله قبل از اقدام جدی برای عمل کاشت ابرو باید یک روش مناسب و کاربردی برای این عمل انتخاب شود. تا با استفاده از آن عمل ساده تر شود و سرعت انجام آن بیشتر شود. انتخاب یک روش مناسب در طبیعی تر شدن نتیجه عمل بسیار موثر است. همچنین دوران نقاهت و بهبودی پس از عمل کاشت ابرو با استفاده از یک روش خوب بسیار کوتاه خواهد بود.

روش های خوبی که امروزه برای این عمل با توجه به افزایش متقاضیان آن ارائه شده است. این عمل را در کوتاه‌ترین زمان و تنها در یک جلسه برای متقاضیان انجام می‌ دهند. تا در کمترین زمان به بهترین نتیجه برسند. در این تکنیک های خوبی که برای عمل کاشت ابرو وجود دارد از دستگاه‌ها و تجهیزات دقیقی استفاده می‌ شود. تا با استفاده از آنها امکان رعایت خواب طبیعی ابرو ها وجود داشته باشد و تارهای ابرو در حداکثر تراکم کاشته شوند.

ویژگی های کاشت ابروی خوب

با توجه به نکاتی که ذکر شد یک عمل خوب برای کاشت ابرو باید حائز ویژگی های زیر باشد؛

  • امکان انجام عمل در کوتاه ترین زمان
  • انجام کاشت ابرو بدون نیاز به برش جراحی و بدون درد و خونریزی
  • کاشت تارهای مو در زاویه کاملا خوابیده نسبت به پوست
  • رعایت جهت درست کاشتن تارهای مو
  • هزینه منصفانه و معقول
  • امکان کاشت ابرو حتی روی تاتو
  • دوران بهبودی کوتاه و عدم نیاز به مراقبت های پزشکی پس از عمل
ادامه مطلب  یکسال بعد از کاشت ابرو

عکس قبل و بعد کاشت ابرو می تواند نشانهای برای خوب و کاربردی بودن روش مورد استفاده در عمل کاشت ابرو باشد. زیرا طبیعی بودن نتیجه همچنین انتخاب و جهت درست ابروها را می ‌توان در عکس بعد از عمل مشاهده کرد. در واقع همه افرادی که برای عمل کاشت ابرو مراجعه می کنند نتیجه کاملاً طبیعی می خواهند. مایل هستند که پس از عمل عوارضی به وجود نیاید. بنابراین روش هایی که بهترین نتیجه را بدون ایجاد عوارض حاصل می کنند متقاضیان بیشتری دارند.

کاشت ابرو بدون جراحی:

همانطور که گفتیم امروزه روش های متعدد و مختلفی برای عمل کاشت ابرو وجود دارد. همین موضوع باعث شده روش های قبلی چه عوارض زیادی داشتن فراموش شوند. امروزه روش هایی برای کاشت ابرو بدون جراحی و برداشتن فلپ ایجاد شده تا با استفاده از آن‌ها بدون ایجاد هیچ خونریزی و بدون نیاز به بخیه زدن این عمل انجام شود.
عکس قبل و بعد کاشت ابرو با استفاده از روش ال اچ ای حاکی از این است که بعد از عمل حتی جای زخم و بریدگی های عمیق هم پوشیده شده و آثار آن کاملا پنهان شده.

بهترین روش کاشت ابرو

بهترین و جدیدترین روشی که برای عمل کاشت ابرو وجود دارد روش ال اچ ای این است. برای اولین بار در ایران و دنیا ارائه شده و در این تکنیک برای برداشتن تارهای مو نیازی به ایجاد هیچ برش جراحی در ناحیه پشت گوش یا هر ناحیه دیگر نیست. کاشت ابرو با استفاده از متد ال اچ ای در کمترین زمان و تنها در یک جلسه برای مراجعه ‌کنندگان انجام میشود. به علت اینکه هیچ عوارضی ندارد دوران نقاهت بسیار کوتاه است. پس از آن افراد می‌ توانند بدون هیچ مشکلی به فعالیت‌های روزمره خود بپردازند.

ادامه مطلب  کاشت ابرو ارزان + 10 مزیت

این روش امروزه در کلینیک کاشت ابرو سعادت آباد ارائه می شود. این عمل تحت نظر متخصصان مجرب با در اختیار داشتن تمام تجهیزات لازم انجام می ‌شود.

عکس قبل و بعد کاشت ابرو با استفاده از روش ال اچ ای نشان می‌دهد که استفاده از تجهیزات و دستگاه های بسیار کاربردی مانند دستگاه ایمپلنتر در طبیعی تر شدن نتیجه نقش بسزایی داشته و ابروها کاملاً طبیعی پس از دوران بهبودی به رشد خود ادامه می‌دهند. ابروها پس از عمل کاشت و گذشتن دوران بهبودی قابلیت رنگ کردن هم دارند و حتی می توان از لوازم آرایشی برای آنها استفاده کرد.

عکس قبل و بعد کاشت ابرو برای کسانی که میخواهند از نتیجه عمل اطمینان داشته باشند بسیار کاربردی و مفید است زیرا با مشاهده آنها مطمئن می شوند که نتیجه عمل کاملاً طبیعی و بدون ایجاد هیچ زخم یا التهابی برای آنها مانند دیگران حاصل می شود و امکان عدم حصول نتیجه یا پشیمانی پس از عمل وجود ندارد.

4/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.