8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

عوارض کاشت ابرو LHE

مراقبت از مو

مراقبت از مو

عوارض کاشت ابرو LHE

 
در حقیقت هر عمل و فعلی که بخواهیم روی بدن خودمان انجام دهیم و خارج از فعالیت های طبیعی بدن خودمان باشد با یکسری عوارضی مواجه است. حتی خوردن یک قرص سرما خوردگی معمولی یا دارو ی ضد حساسیت برای از بین بردن علائمی مثل آبریزش بینی بدون عارضه نخواهد بود و ممکن است کمی ما را خواب آلوده کند روی دستگاه گوارش تاثیر بگذارد.
حتی تزریق نوعی از واکسن برای اینکه تا آخر عمر به آن بیماری خاص مبتلا نشویم هم پیامد هایی دارد و ممکن است با بدن درد و تب همراه باشد.
عوارض کاشت ابرو LHE اولین اطلاعاتی است که معمولا هر مراجعه کننده ای برای آگاهی از آن اقدام می کند. در واقع همه ی ما قبل از انجام هر کاری نکات مثبت و نکات منفی پیرو آن را پس از گرفتن اطلاعات کافی بررسی می‌کنیم و سپس با سنجیدن دو طرف ترازو تصمیم به انجام یا صرف نظر از عمل می کنیم. اگر یک عمل جراحی کوچک می خواهیم انجام دهیم باید تاثیرات دارو های بی هوشی برای چند روز تحمل کنیم و مراقبت ها ی لازم را عمل انجام دهیم اما در مقابل به هدف ارجح تری می رسیم که درمان بیماری و پیامد های آن است‌.
عوارض کاشت ابرو LHE می تواند به عنوان یک سوال در ذهن ها ایجاد شود این دلیل که این عمل امروزه یکی از مهم‌ ترین عمل‌ های ترمیمی ابرو است و نتایج آن نسبت به دیگر طرق در زیبا سازی ابرو بهتر است. با توجه به نکات مثبت و فوق العاده این عمل از جمله دادن جلوه ی طبیعی دقیقا مثل موی خدادادی ابرو، قابلیت رشد و رنگ کردن و سرعت نتیجه دهی ذهن ما کنجکاو می شود که برای رسیدن به این اهداف چه چیز هایی را باید تحمل کرد؟آیا صحبت کردن راجع به عوارض کاشت ابرو LHE اصلا موضوعیت دارد؟ چه تلاش هایی برای به حداقل رساندن عوارض عمل انجام شده؟
که در ادامه به این پرسش ها پاسخ خواهیم داد.
 

عوارض عمل کاشت ابرو:

 
با پیشرفت و افزایش تعداد عمل های زیبایی متخصصان دریافتند که آنچه مراجعان است از روش های ترمیمی ابرو می‌ خواهند با کاشت تار های طبیعی مو در محل ابرو به دست می آید و نزدیک ترین نتیجه به خواست متقاضیان حاصل می شود.
نکته بسیار خوشحال کننده اینجاست که امروزه این عمل یکی از کم خطر ترین عمل های زیبایی به حساب می آید. پیشرفت دستگاه ها و متخصصان متصدی این عمل بسیار در کم عارضه بودن این فعالیت تاثیر گذار است چرا که با افزایش درخواست ها برای این عمل کارشناسان به فکر تولید دستگاه های بهتر افتادند تا هم کار با آن ها برای متخصصان تسهیل شود و هم عمل راحت تر و بی عارضه تری برای افراد شود.
در این روش جدید عمل کاشت ابرو نکته ی بسیار حائز اهمیت عدم نیاز به برش جراحی است چرا که با دستگاهی تار های بلند مو بدون برش برداشته می شوند و با وسیله ای به نام implanter کاشته می شوند.
نحوه صحیح مراقبت از مونحوه صحیح مراقبت از مو
 
حتی در این روش پس از پایان عمل کاشت نیازی به بخیه هم نیست و نهایتاً دوره نقاهت هم کوتاه تر می شود این مسئله برای افرادی که می خواهند پس از عمل به سرعت روند عادی زندگی را پیش بگیرند اهمیت زیادی دارد.
وجود برخی از عوارض پس از انجام هر نوع عملی خصوصاً عمل های زیبایی کاملاً نرمال و طبیعی است برای مثال قرمز شدن پوست اطراف ابروی کاشته شده کاملاً عادی است و البته نیازی به درمان خاص یا استفاده از دارو های خاصی هم ندارد و پوست رفته رفته خودش، خودش را اصلاح می کند و به شکل عادی بر می گردد زیرا واکنش طبیعی پوست بوده که حتی می توان با استفاده از پماد های ضد التهاب بهبودی را تسریع بخشید.

چرا عدم وجود عوارض برای ما مهم است؟

 
گفتیم که عملاً عارضه ای پس از کاشت ابرو LHE ایجاد نخواهد شد و البته استفاده از دستگاه implanter در به حداقل رساندن عوارض نقش اساسی دارد زیرا هم سرعت کاشت را بالا می‌برد و هم باعث دوام و قوام بیشتر ابرو می شود. اما چرا کم عارضه بودن مهم است؟
اول از همه اینکه اگر پیامد ها ی منفی در یک عمل بیش از دست آورد ها ی مثبت باشد هر انسانی از انجام آن عمل منصرف می شود اما اساساً آدمی همیشه به دنبال راه هایی هست که سود بیشتری دارند. در عمل کاشت ابرو هم واضح است که هر متقاضی مایل است زمان کمتری را برای عمل و همین طور مشاهده ی نتیجه صرف کند و بعد از عمل تازه با چاره اندیشی برای کاهش عوارض ،دغدغه ها و دارو های جدید درگیر و مشغول نشود.
مثلاً فرض کنیم فردی برای رسیدن به نقطه ی دلخواه در ظاهر ابرو های خود تصمیم به عمل کاشت ابرو می گیرد تا برای همیشه ابرو هایش در فرم خوبی بمانند همچنین به نگرانی های خود در این موضوع پایان بدهد اما در عوض مجبور است بعد از عمل راهکارهای جدیدی اتخاذ کند تا پیامد های بد عمل را محو کند.
اما کاشت ابرو به روش LHE آسودگی خاطر بیمار پس از عمل را نوید می دهد تا نیاز به تلاش های روزانه برای رسیدن به نقطه ی دلخواه نباشد.
 
خصوصاً در مورد این دسته از عمل ها که اساساً برای زیبا سازی و رسیدن به مطلوب مشتری انجام می شوند، بهبودی سریع و عدم نیاز به پیش گرفتن تمهیدات گسترده از سوی بیمار تا رسیدن به نتیجه ی خوشایند اهمیت بسزایی پیدا می کند.
به عبارت دیگر فرد خودش را برای عمل آماده کرده است تا از دغدغه ها رهایی یابد و عمل آخرین اقدام او باشد نه این که تازه با مسائل جدید تر و پیچیده تری روبرو شود.
عوارض کاشت ابرو LHE تقریبا صفر است حتی در حین عمل خون ریزی هم وجود ندارد پس از اتمام عمل هم نیاز به گامی برای مرهم جایی که ابرو ها کاشته شدند نیست. بدین سان تلاش می شود تا انتظار متقاضیان از یک عمل زیبایی به صورت تمام و کمال برطرف شود و محلی برای نارضایتی یا پشیمانی نماند.
اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .
ادامه مطلب  بهترین کاشت ابرو در ایران

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.