۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

 روش کاشت ابرو بدون جراحی

با اینکه ابرو همیشه عضو بسیار مهمی در صورت بوده است و نقش انکار ناپذیری در زیبایی داشته اما همیشه در معرض آسیب های مختلف بوده است. همیشه داشتن ابروهای متراکم و زیبا برای هر فردی مطلوب بوده است و نقطه قوت قابل توجهی در چهره هر فرد به حساب می آید به همین علت از ابتدا روشهایی برای آرایش کردن و پوشاندن نقص ابروها وجود داشته و پیش‌ بینی شده است.
از زمان های بسیار قدیم با مواد طبیعی لوازم مختلفی برای ترمیم ابروها درست می ‌کرده‌اند و رفته رفته لوازم آرایشی بهتری تولید شدند و حتی روش هایی برای ترمیم دائمی ابروها ارائه شد. تا به امروز که با توجه به افزایش روز افزون متقاضیان عمل کاشت ابرو متخصصان برای این علم وقت زیادی گذاشتند تا به نقطه قابل قبولی از پیشرفت برسد و در حال حاضر یکی از عمل های ساده و محبوب برای همه افراد است.

روش کاشت ابرو بدون جراحی بهترین روش انجام عمل کاشت ابرو است که با نام ال اچ ای شناخته می شود این روش حاصل پیشرفته روش های گذشته است و در آن تمام مزایای روش های پیشین حفظ شده و معایب آنها برطرف شده است. در واقع با توجه به حساسیت هر فردی نسبت به ابروهای خود همه انتظار دارند انجام عمل کاشت ابرو مطمئن باشد و پس از عمل عوارض غیر قابل جبرانی ایجاد نشود.

روش کاشت ابرو بدون جراحی این اطمینان را به افراد می ‌دهد که نه تنها در حین عمل متحمل درد و خونریزی نمی شوند بلکه پس از عمل هم دوره بهبودی بسیار کوتاه است است و بدون ایجاد هیچ گونه عوارضی به سرعت افراد قادر هستند که نتیجه عمل را مشاهده کنند. تا هرکس پس از انجام عمل کاشت ابرو به روش ال اچ ای به صورت دائمی از داشتن ابروهای قرینه با حداکثر تراکم لذت ببرد و تمام دغدغه‌ های او نسبت به عدم رشد مناسب ابروها پایان یابد.

ادامه مطلب  دلایل ورم و کبودی چشم بعد از کاشت ابرو چیست؟

عوامل موثر بر محبوبیت عمل کاشت ابرو:
اساساً امروزه عمل های زیبایی بیش از پیش طرفدار دارند و افراد به زیبایی بیشتر اهمیت می دهند از طرف دیگر روش های انجام عمل زیبایی و دسترسی همه افراد کشور به کلینیک‌ های متصدی این گونه اعمال این هم یکی از علل مهم رایج شدن اعمال زیبایی است.

کاشت ابرو طبیعی بدون نیاز به جراحی با روش LHEکاشت ابرو حرفه ای با خواب طبیعی

روش های تبلیغات در این روزها نسبت به گذشته بسیار آسان شده است با حضور فعال اکثریت افراد جامعه در فضای مجازی و تاثیر پذیری آنها از اطلاعاتی که از این کانال به دست می‌ آورند تبلیغات از این طریق بسیار به صرفه است و حتی برای کلینیک های معتبر نتیجه ده هم هست.
تا امروز برخلاف گذشته نیازی به تبلیغات های گسترده در سطح شهر یا تهیه دفترچه های حاوی اطلاعات لازم برای جلب توجه متقاضیان نیست. بلکه در فضای اینترنت و با طراحی یک سایت یا حتی ایجاد یک صفحه اینستاگرامی هم توجه مردم بیشتر جلب می‌شود و هم ارائه اطلاعاتی مانند عکس یا فیلم از نحوه انجام عمل راحت تر خواهد بود.

در نتیجه افرادی که به دنبال اینگونه اعمال هستند متوجه روش های مختلف و کلینیک هایی که به تبلیغات می پردازند می شود و با گرفتن اطلاعات یا از طریق مشاوره یا ارتباط با همان صفحه ها در فضای مجازی می‌ توانند تصمیم جدی برای انجام عمل بگیرند. زیرا طبیعتاً وقتی که هیچ نقطه ابهامی برای علاقه مندان به انجام این اعمال باقی نماند و با طیب خاطر بیشتری می توانند اقدام به عمل کنند و مطمئن باشند که نتیجه برای آنها حاصل خواهد شد.
همه مسائلی که ذکر کردیم در واقع قدرت اقناع اذهان برای انجام عمل کاشت ابرو است که از عوامل مهم محبوبیت عمل کاشت ابرو به حساب می آید و امروزه دسترسی به این هدف بسیار آسان تر از گذشته است. اما از طرف دیگر عامل محبوبیت عمل کاشت ابرو مزیتهای فوق‌العاده این عمل نسبت به روشهای دیگر برای ترمیم و زیباسازی ابرو است.

ادامه مطلب  بهترین سن برای کاشت ابرو از نظر متخصصان چه سنی است؟

در حال حاضر در کلینیک های معتبر کشور مانند کلینیک کاشت ابرو سعادت آباد که روش کاشت ابرو بدون جراحی را انجام میدهد این عمل برای هر فردی که فارغ از جنسیت یا سن انجام می ‌شود.
لازم است هر فردی بداند که اگر در اثر بیماری یا داشتن استرس های فراوان و طولانی مدت یا هر عامل دیگری متوجه ریزش یا نازک شدن یا به اصطلاح کچلی ابروهای خود شد جای نگرانی ندارد و با یک عمل ساده و پیشرفته می تواند برای همیشه ابروهای خود را به طبیعی ترین حالت ممکن ترمیم کند.

یکی از علل مهم دیگر در محبوبیت عمل کاشت ابرو این است که در عمل به ریزترین نکات توجه می‌ شود و حتی تفاوت ها بین ابروهای خانم ها و آقایان مورد توجه قرار می گیرد و برای هر فرد متناسب با او کاشت انجام می شود. این گونه علاوه بر داشتن ابروهای پهن و متراکم کمترین جلوی غیر طبیعی ایجاد نمی شود و اینکه فردی عمل کاشت ابرو انجام داده خیلی سخت و قابل حدس خواهد بود.

حتی تفاوت‌هایی در رشد موی سر با رشد ابرو ها وجود دارد که به این تفاوت ها هم دقت می‌ شود برای مثال در موی سر تارهای مو معمولاً چند تایی رشد می‌ کنند و حالت ایستاده نسبت به پوست سر دارند. در حالیکه ابروها تارهای را به صورت دانه دانه رشد می ‌کنند و زاویه‌ای کاملا خوابیده نسبت به پوست صورت دارند.

پس از عمل کاشت ابرو ابروها کاملاً مانند ابرو های طبیعی رشد می کنند پس نیاز به کوتاه کردن و مرتب کردن دارند و حتی می توان برای ایجاد تنوع آن ها را رنگ کرد و هیچ مشکلی ایجاد نخواهد شد. تمامی این نتایج دستاوردهایی هستند که در سایر روش های ترمیمی به هیچ وجه وجود ندارند و نه تنها رنگ تزریق شده برای ترمیم ابرو در اعمالی مانند تاتو ثابت نمی ماند بلکه از بین بردن آثار تاتو به صورت تمام و کمال تقریباً غیرممکن است.
روش کاشت ابرو بدون جراحی با در نظر گرفتن سلیقه مراجعه کنندگان عمل را با تکنیکی انجام می ‌دهد که هیچ عوارضی حتی جای اسکار و زخم یا التهاب پس از عمل باقی نمی ماند

ادامه مطلب  بهترین روش کاشت ابرو بدون جراحی در دنیا
اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .
Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)