۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

روش های جدید کاشت ابرو

روش های جدید کاشت ابرو

روش های جدید کاشت ابرو

با گذشت زمان و افزایش متقاضیان عمل کاشت ابرو به دلیل اینکه بهترین و طبیعی ترین نتیجه پس از این عمل حاصل می‌شود روش های خوب و کاربردی ترین در سال های اخیر برای انجام این عمل ارائه شده است. در روش های جدیدتر سعی شده که معایب روش های پیشین از بین برود. زمان انجام عمل کوتاه‌تر شود و همچنین امکان بروز عوارض کاشت ابرو به حداقل برسد. تا افراد پس از عمل نگرانی جدیدی نداشته باشند. معمولاً کلینیک هایی که روش های بهتر و جدیدتری را برای انجام این عمل ارائه می دهند و مزایای ناشی از آن روش را برای متقاضیان حاصل می کنند مراجعه کنندگان بیشتری دارند.

روش های جدید کاشت ابرو

روش های جدید کاشت ابرو :

خوشبختانه در کشور ما هم برای متقاضیان ارائه می‌شود و کلینیک های معتبر در سراسر کشور ما هم مبادرت به انجام عمل با شیوه های جدید می کنند. تا بهترین نتایج را برای افراد علاقه مند رقم بزنند. در اکثر مواقع تفاوت شیوه‌های مختلف برای انجام عمل کاشت ابرو استفاده از دستگاه های متفاوت است. زیرا تجهیزات مورد استفاده در عمل کاشت ابرو در طبیعی تر شدن نتیجه بسیار موثر هستند.

روش های جدید کاشت ابرو در کمترین زمان و بدون ایجاد عوارض در صدد حاصل کردن بهترین نتیجه هستند. تا هیچ جلوه مصنوعی پس از عمل باقی نماند. دوران بهبودی تا حد ممکن کوتاه تر شود. معمولاً روشهایی که نتیجه خوبی ندارند یا پس از عمل عوارض زیادی برای متقاضیان ایجاد می‌کنند مورد استقبال افراد جامعه قرار نمی‌گیرند. بدین شکل رفته رفته فراموش می‌شوند.

ادامه مطلب   کاشت ابرو بدون برش جراحی LHE

روش جدید کاشت ابرو بدون جراحی:

در تمام روش های موجود در بهترین مرکز کاشت ابرو برای انجام این عمل هنگام برداشتن تارهای مو از ناحیه اهدا کننده که معمولاً پشت‌ گوش متقاضیان است باید برش جراحی ایجاد شود. تا امکان برداشتن تارهای مو وجود داشته باشد.

در روش کاشت ابرو بدون جراحی که با استفاده از تکنیک ال اچ ای انجام می شود. هیچ نیازی به ایجاد برش جراحی نیست. از دستگاه های بسیار پیشرفته و مدرن برای انجام عمل کاشت ابرو استفاده میشود. برداشتن تارهای مو از ناحیه پشت گوش نیاز به برش ندارد.
تارهای مو از ناحیه مشخص شده بدون نیاز به ایجاد کوتاهی برداشته می‌شوند. در حالی که به ریشه‌های آن ها هم آسیبی نمی‌رسد. این عمل برای افراد با بی حسی موضعی انجام می شود. بنابراین هیچ درد و خونریزی وجود ندارد. وقتی نیازی به ایجاد برش جراحی نباشد مرحله بخیه زدن هم حذف می‌شود. سرعت انجام عمل نسبت به سایر روش های موجود بسیار بیشتر است. همچنین پس از عمل نیازی به مراقبت از ناحیه بخیه زده شده نیست.

کاشت ابرو

کاشت ابرو با استفاده از این تکنیک جدید ترین روش معرفی شده برای انجام عمل کاشت ابرو است. تا با استفاده از این روش آسان ترین راه برای انجام عمل کاشت ابرو اعمال شود.
اکثر افراد خصوصاً در مورد انجام عمل های زیبایی به دنبال راحت ترین راه ها هستند. تا هم نتیجه به بهترین شکل حاصل شود. هم سرعت انجام عمل خوب باشد و وقت زیادی از آن ها نگیرد. بنابراین انجام این عمل با استفاده از متد ال اچ ای در کسب حداکثر رضایتمندی متقاضیان بسیار موفق است. چرا که انجام عمل در کوتاه‌ترین زمان ممکن شده و پس از عمل هم هیچ عوارضی به وجود نخواهد آمد.

ادامه مطلب  بهترین روش کاشت ابرو بدون جراحی در دنیا

با استفاده از دستگاه های مدرن و کاربردی کاشت تارهای مو در ناحیه مشخص شده برای ابروها با خواب و جهت مناسب انجام می شود. تا پس از دوران بهبودی ابروها به طبیعی ترین شکل و به صورت کاملا خوابیده نسبت به پوست صورت به رشد خود ادامه دهند.

عمل کاشت ابرو نسبت به سایر روش هایی که برای ترمیم ظاهر ابروها وجود دارد. مانند هاشور کردن یا استفاده از میکرو بیلدینگ بسیار به صرفه تر و بهتر است. زیرا پس از انجام عمل کاشت ابرو نتیجه دائمی خواهد بود. نیاز به مراجعه های بعدی برای حفظ نتیجه دلخواه نیست. ابروها به صورت دائمی پس از عمل رشد و نمو دارند. پس یک اقدام برای همیشه مشکلات مربوط به ابرو را حل میکند.

در ضمن نتیجه آن کاملاً طبیعی است و برای ترمیم ظاهر ابرو ها از تزریق رنگ زیر پوست استفاده نمی‌شود. تارهای طبیعی‌مو جایگزین تار های از دست رفته می شوند.

علل ریزش ابرو ها:

علل مختلفی در طول زندگی افراد باعث ریزش یا کم تراکم شدن ابروها می شوند. این علل فارغ از سن و جنسیت برای هر کس ممکن است به وجود بیاید. روش‌های جدید کاشت ابرو بدون جراحی برای همه افراد بدون محدودیت انجام می شود.
برای مثال گاهی در اثر بریدگی ها یا سوختگی های شدید روند رشد ابروها به صورت کلی یا در یک ناحیه خاص کاملاً متوقف می‌شود. فقط عمل کاشت ابرو میتواند مشکل ایجاد شده را کاملاً و به صورت دائمی برطرف کند.

برخی بیماری‌های خاص و ژنتیکی یا بیماری‌های تیروئیدی بسیار موثر بر رشد موها هستند. حتی پس از بهبودی آثار ریزش موها و ابروها باقی می‌ماند و به تراکم سابق برنمیگردند. تنها راه و بهترین راه حل این مشکلات ایجاد شده پس از دوران بیماری استفاده از عمل کاشت ابرو از تا ظاهر افراد به حالت سابق برگردد و زیبایی وصف ناپذیری که ابروهای بی نقص به صورت می‌دهند را داشته باشند.

ادامه مطلب  کاشت ابرو طبیعی و حرفه ای LHE

افزایش سن هم یکی از رایج ترین علل ریزش ابروها است که معمولا در خانم ها و به علت کندن و اصلاح مداوم و یا نادرست ابروها هم باعث ریزش ابروها می شود. استفاده از برخی مواد غذایی یا کمبود برخی ویتامین ها در بدن هم می تواند علت ریزش ابروها باشد حتی استرس های طولانی مدت هم در رشد ابروها موثر هستند که همه این مشکلات با استفاده از یک روش درست برای عمل کاشت ابرو بر طرف می‌شوند.

جمع بندی:

روش های جدید کاشت ابرو برای راحت تر شدن انجام این عمل ارائه می‌شوند تا پس از آن امکان ایجاد عوارض وجود نداشته باشد یا عواملی که باعث ایجاد عوارض می شوند به حداقل برسند. استفاده از یک روش درست و کاربردی در کاشت ابرو توسط پزشکان متخصص در کلینیک های مطمئن بهترین راه ترمیم دائمی ابروها و حل مشکلات ظاهری آنها است.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله روش های جدید کاشت ابرو

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)