8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

خواب ابرو در کاشت بدون جراحی

کاشت ابرو بدون نیاز به جراحی با روش LHE

کاشت ابرو بدون نیاز به جراحی با روش LHE

خواب ابرو در کاشت بدون جراحی

کاشت ابرو از عمل هایی است که امروزه بسیار پیشرفت کرده و روش های خوبی برای انجام آن وجود دارد تا نتیجه هرچه طبیعی تر حاصل شود و افراد با راحت ترین روش ها به خواسته‌های خود برسند.
کاشت ابرو یکی از بهترین راهکارهای موجود برای ترمیم ابرو ها و زیباتر کردن ظاهر آنها است زیرا نتیجه ای کاملاً طبیعی دارد و افراد برای همیشه به نگرانی های ناشی از کم پشتی ابرو های خود پایان می‌دهند. عمل کاشت ابرو وز در کلینیک های معتبر سراسر کشور با روش‌های مختلف برای متقاضیان انجام می‌شود تا با دسترسی راحت به کلینیک‌ها افراد از مزایای این عمل بهره‌مند شوند.

خواب ابرو در کاشت بدون جراحی یکی از مهم‌ترین مسائلی است که باید در عمل کاشت ابرو به آن توجه شود زیرا مهم ترین و کلیدی ترین مرحله انجام عمل رعایت خواب مناسب در کاشت تارهای مو است. زیرا رعایت خواب درست برای تارهای مو باعث میشود که ابروها به صورت کاملاً طبیعی رشد کنند و پس از دوران بهبودی هیچ جلوه مصنوعی نداشته باشند.

خواب ابرو در کاشت بدون جراحی به روش ال اچ ای در مورد توجه قرار می‌گیرد و با استفاده از دستگاه های بسیار پیشرفته با دقت بالا کاشت تارهای مو در زاویه و خواب مناسب انجام می ‌شود. رعایت خواب مناسب یعنی تارهای مو با زاویه خوابیده نسبت به پوست کاشته شوند تا کاملا شبیه ابروهای طبیعی باشند و در جهت و زاویه درست رشد کنند.

چرا کاشت ابرو؟

این عمل بهترین راهکار برای ترمیم دائمی ابروها است و مزایای فوق‌العاده‌ای دارد که پس از عمل در دوران کوتاهی برای افراد مشهود خواهد بود در واقع ابروها پس از عمل قابلیت رشد دارند و مانند ابرو های طبیعی باید کوتاه و مرتب شوند.
در سایر روش هایی که برای ترمیم ابرو وجود دارد نتیجه به هیچ وجه دائمی نیست و به این دلیل که در اکثر آنها از تزریق رنگ برای ترمیم ابروها استفاده می شود پس از مدتی رنگ تجربه شده تغییر می‌کند و از ظاهر دلخواه متقاضیان فاصله می گیرد.

ادامه مطلب  کاشت ابروی حرفه‌ای با خواب طبیعی
کاشت ابرو بدون نیاز به جراحی با روش LHEکاشت ابرو بدون نیاز به جراحی با روش LHE

در حالی که نتیجه کاشت ابرو دائمی است زیرا تارهای مو با ارگان هایی کاشته می شوند که قابلیت رشد دارند و از دوام و قوام کافی برخوردار هستند تا پس از دوران بهبودی دچار ریزش نشوند. کاشت ابرو برای هر فردی باید حداکثر تراکم و ظاهری بسیار زیبا با رعایت جهت و خواب درست انجام می شود به طوری که هیچ جای نگرانی برای عدم حصول نتیجه نیست و نتیجه برای افراد مطابق با سلیقه آنها به طور تضمینی حاصل می شود.

افرادی که برای عمل کاشت ابرو مراجعه می‌کنند ممکن است به علل مختلفی دچار ریزش یا توقف رشد ابرو ها شده باشند و انگیزه های مختلفی از انجام عمل کاشت ابرو داشته باشند. اما همه آنها می‌خواهند عمل با بهترین تکنیک ها و بهترین دستگاه ها انجام شود و خواب ابرو در کاشت بدون جراحی رعایت شود و نتیجه کاملاً طبیعی باشد تا انجام عمل آخرین اقدام آنها برای ترمیم ظاهر ابرو ها باشد و نتیجه دائماً باقی بماند.

عمل کاشت ابرو با بهترین دستگاه ها تحت نظر پزشک متخصص و طی فرآیندی کاملاً پزشکی برای افراد انجام می‌شود به همین علت هیچ نگرانی برای انتقال بیماری ها وجود ندارد و عمل در محیطی کاملا ضدعفونی برای افراد انجام میشود. در صورتیکه انجام سایر روش ها مانند تاتو برای ترمیم ابرو ها در آرایشگاه انجام میشود ممکن است به علت استریل بودن تجهیزات مورد استفاده امکان انتقال بیماری‌های عفونی افزایش یابد.

برش جراحی در کاشت ابرو:

ایجاد برش جراحی در ناحیه پشت گوش برای برداشتن تارهای موی مناسب برای کاشت در ناحیه ابروها از مراحلی بود که در روشهای قدیمی تر کاشت ابرو وجود داشت و بنابراین پس از عمل نیاز به ایجاد بخیه برای جلوگیری از خونریزی بود.

ادامه مطلب  کاشت مو بدون تراشیدن سر 

اما در جدیدترین روش کاشت ابرو که روش ال اچ ای است با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته این مرحله حذف شده و نیازی به ایجاد برش جراحی برای برداشتن تارهای مو نیست و خواب ابرو در کاشت بدون جراحی هم رعایت می شود. عدم نیاز به ایجاد برش جراحی برای انجام عمل کاشت ابرو بسیار مهم است زیرا در حین عمل هیچگونه زخم یا خونریزی ایجاد نمی شود و پس از عمل هم نیاز به مراقبت های سخت نیست و دوران بهبودی هم بسیار کوتاه خواهد شد.

عمل کاشت ابرو نیاز به بیهوشی کامل ندارد و عمل فقط با بی حسی موضعی برای افراد انجام می‌شود بنابراین عوارض بیهوشی کامل هم وجود نخواهد داشت. به علاوه به دلیل استفاده از دستگاه های ظریف با دقت بالا در هنگام کاشت تارهای ابرو هم زخم یا التهابی ایجاد نمی‌شود و پس از عمل کاشت هم افراد دوران نقاهت بسیار کوتاهی دارند و به سرعت می توانند نتیجه عمل را ببینند.

با اینکه امروزه عمل کاشت ابرو در کلینیک های مختلفی در سراسر کشور برای افراد انجام می‌شود اما مراکزی که روش های بهتری ارائه می دهند و رضایتمندی بیشتری جلب می کنند متقاضیان بیشتری دارند. زیرا طبعاً افراد به دنبال نتایج بهتر هستند و مرکزی که با استفاده از روش ها و دستگاه های جدید تر نتایج بهتری را برای مراجعه کنندگان ایجاد می کند شلوغ تر است و متقاضیان بیشتری خواهد داشت.

عمل کاشت ابرو بدون محدودیت سنی برای همه افراد در هر سن و جنسیتی که باشند انجام می شود زیرا علل که باعث ریزش ابروها می شوند فارغ از سن و جنسیت ممکن است برای همه افراد ایجاد شود. بنابراین وجود روش های خوب برای انجام این عمل که بدون هیچ عوارضی برای افراد انجام می‌شود ممکن است برای همه سود آور باشد و در طول زندگی خود برای انجام عمل کاشت ابرو به این روش ها مراجعه کنند.

ادامه مطلب   پیوند ابرو طبیعی به روش LHE

خواب ابرو در کاشت بدون جراحی، سرعت انجام عمل و حصول نتیجه، عدم ایجاد عوارض پس از انجام عمل، رشد ابرو ها به صورت کاملاً طبیعی و داشتن حداکثر تراکم ابرو ها مسائلی هستند که باید در کاشت ابرو رعایت شود و همه این اهداف در کاشت ابرو به روش ال اچ ای با استفاده از دستگاههای پیشرفته برای افراد ایجاد می شود.

 
 
اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.