8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

بهترین روش کاشت مو در ایران و جهان چیست؟

بهترین روش کاشت مو در ایران و جهان چیست؟

بهترین روش کاشت مو در ایران و جهان چیست؟

کاشت در بهترین مرکز کاشت مو از زمان های بسیار گذشته مورد تحقیق و بررسی متخصصان قرار گرفت. تا برای طاسی و کم مویی راه‌حلی به وجود بیاورند و با استفاده از آن بتوان به صورت دائمی مشکل طاسی را از بین برد.
در ابتدا روشهایی که ارائه می‌شد عوارض کاشت مو بسیار زیادی داشتند. اما همین که نتیجه این عمل کاملاً طبیعی بود. موها پس از کاشت و گذشتن دوران بهبودی به صورت طبیعی به رشد خود ادامه می دادند. باعث شد که مطالعات بیشتری برای ارائه روش های بهتر انجام شود.

بهترین روش کاشت مو در ایران و جهان چیست؟

بهترین روش کاشت مو در ایران و جهان چیست؟

با گذشت زمان روش های بهتر و کاربردی تری برای این عمل ارائه شد. تا جایی که امروزه این عمل با اطمینان خاطر و بدون ایجاد عوارض برای افراد انجام می‌شود. تا به راحتی به نتیجه دلخواه خود پس از کاشت مو برسند.
داشتن موهای خوش حالت و پر تراکم یکی از مهمترین فاکتورهای زیبایی در همه افراد چه مرد و چه زن به حساب می آید. برای همین همه افراد مایل هستند که موهایی پرتراکم و سالم داشته باشند.

بهترین روش کاشت مو در ایران و جهان چیست؟

همه افراد در انتخاب روش مناسب برای انجام عمل های زیبایی خصوصاً عمل های کاشت مو بدون جراحی به دنبال آسان ترین روش ها هستند. تا در کمترین زمان و با جدیدترین و پیشرفته ترین تکنیک ها به ظاهر دلخواه خود برسند. بهترین روش کاشت مو روشی است که پس از آن هیچ عوارضی به وجود نیاید. دوران بهبودی تا حد امکان کوتاه تر شود. جای اسکار پس از کاشتن مو ها روی پوست سر افراد باقی نماند.

ادامه مطلب  علت ریزش مو آقایان

کاشت مو بدون جراحی:

اگر بخواهیم به سوال بهترین روش کاشت مو در ایران و جهان چیست پاسخ بدهیم باید یک روش آسان را انتخاب کنیم که در عین حال بهترین نتیجه را هم در پی دارد.

اگر عمل کاشت مو بدون نیاز به جراحی انجام شود هم احتمال درد و خونریزی هنگام انجام عمل از بین می‌رود. و هم اینکه هیچ عوارضی پس از عمل به وجود نمی آید. افراد به سرعت می توانند نتیجه عمل را مشاهده کنند. اگر کاشت مو نیازی به استفاده از تیغه جراحی نداشته باشد. مرحله بخیه زدن هم حذف می شود زیرا هیچ زخمی برای کاشت مو ایجاد نشده و مراقبت‌های سخت پزشکی هم پس از عمل لازم نیست.

در کاشت مو بدون جراحی از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های موجود در جهان استفاده می‌شود. تا کاشت مو ها در خواب مناسب امکان پذیر باشد و تعداد گرافتهای بیشتری در یک سانتی‌متر مربع کاشته شوند. حداکثر تراکم پس از عمل ایجاد شود. خط رویش در کاشت مو بسیار مهم است و پس از عمل به علت اینکه نباید ظاهری مصنوعی ایجاد شود. این خط رویش باید به طبیعی ترین حالت ممکن ایجاد شود.

در کاشت مو بدون جراحی از بیحسی موضعی استفاده می شود. تا افراد هنگام برداشتن گرافت های مو و همچنین هنگام کاشتن آنها در سلولهای بنیادی هیچ احساس دردی نکنند.

معرفی یک روش خوب برای کاشت مو:

یکی از مهمترین سوال های کسانی که کاندیدای عمل کاشت مو می شوند این است که بهترین روش کاشت مو در ایران و جهان چیست؟

به عنوان یک روش خوب برای کاشت مو می توان به روش میکروگرافت اشاره کرد. این روش شکل پیشرفته روش های قبلی است که برای عمل کاشت مو ارائه شده بودند. این روش برداشتن و کاشتن تارهای مو را با ظرافت میکرو انجام می دهد. تا این عمل با دقت بسیار بالا برای مراجعه‌کنندگان انجام شود. هر تار مو به بهترین حالت ممکن با ارگانهای قابل رشد کاشته شوند. تا پس از عمل هم به صورت کاملاً طبیعی رشد کنند.

ادامه مطلب  کاشت مو بدون بیهوشی

در عمل کاشت مو تحت نظر متخصص ناحیه بانک مو انتخاب می شود. تا با استفاده از این ناحیه تارهای مناسب مو برداشت شوند. در ناحیه مبتلا به طاسی کاشته شوند. لازم به ذکر است که معمولاً ناحیه پشت گوشت برای این کار انتخاب می شود. البته در آقایان امکان استفاده از موهای روییده شده در ناحیه ریش هم وجود دارد.

در روش‌های قبلی لازم بود که با استفاده از برش جراحی یک فلپ به طول چند اینچ در ناحیه بانک مو ایجاد شود. تا بتوان کارهای مناسب را بدون آسیب به ریشه برداشت کرد. اما در روش میکروگرافت بدون جراحی برداشتن تارهای مو با دقت میکرو امکان پذیر شده است. پس از برداشتن این تارها و آماده سازی آنها در ناحیه مشخص شده و با خط رویش کاملاً طبیعی کاشته می شوند.

مزیت های روش میکروگرافت

یکی دیگر از مزیت های روش میکروگرافت این است که نسبت به سایر روش های موجود دوران بهبودی کوتاه تری دارد. عوارضی مانند خارش یا ایجاد اسکار پس از آن وجود ندارد. زیرا در این روش از تجهیزات بسیار مدرن و پیشرفته ای استفاده می شود. تا هنگام انجام کاشت مو زخم یا التهابی ایجاد نشود. بنابراین پس از عمل هم موهای کاشته شده پس از دوران بهبودی در زاویه مناسب رشد می کنند.

به طور خلاصه امروزه روش های بدون جراحی بسیار خوبی برای کاشت مو وجود دارد تا با استفاده از آنها بدون هیچ نگرانی از ایجاد عوارض کاشت مو برای علاقه‌مندان انجام شود. با توجه به اینکه عواملی که باعث ریزش مو می شوند بسیار زیاد هستند و ممکن است برای هر فردی اعم از زن و مرد ایجاد شود این عمل هم بدون محدودیت برای همه افراد انجام میشود تا پس از آن برای همیشه موهایی پرتراکم و زیبا داشته باشند.

ادامه مطلب  شتسشو صحیح موها چگونه است؟

کاشت مو امروزه از عمل های زیبایی پرطرفدار است زیرا عللی که باعث ریزش موها می شوند بیشتر شده اند و افراد زیادی دچار ریزش غیر معمولی موهای خود می‌شوند و این موضوع به مرور زمان اعتماد به نفس افراد را کاهش می‌دهد.

چگونه بهترین کلینیک کاشت مو را پیدا کنیم؟

بهترین روش کاشت مو در ایران و جهان چیست؟ روشهای جدیدی که برای انجام این عمل ارائه شده و نیازی به برش جراحی هنگام کاشت مو وجود ندارد می‌تواند انتخابی مناسب و مطمئن برای عمل کاشت مو باشند تا با استفاده از آنها بدون ایجاد عوارض در حداقل تعداد جلسات نتیجه مطابق میل افراد حاصل شود.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.