8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

بهترین روش کاشت ابرو

بهترین روش کاشت ابرو

بهترین روش کاشت ابرو

بهترین روش کاشت ابرو

با توجه به اینکه نقش ابروها در زیبایی صورت برای هیچ‌کس قابل کتمان نیست. افراد اقدامات مختلفی برای زیباتر کردن ابرو های خودشان انجام می دهند. از رایج ترین آنها می توان به استفاده از لوازم آرایشی اشاره کرد. علاوه بر اینکه اساساً استفاده از لوازم آرایشی تنها چند ساعت برای زیبایی ابرو ها دوام دارد. باید به این نکته هم توجه کرد که خود این مواد استفاده شده در لوازم آرایشی می‌ توانند باعث ریزش بیشتر موهای ابرو شوند. یا حتی در صورت داشتن حساسیت به آنها عوارض جبران ناپذیری را بعضاً برجای می گذارند.

تاتو یا هاشور هم از روش هایی هستند که معمولاً برای ترمیم ابرو مورد استفاده افراد قرار می گیرند. این روش ها هم اثری دائمی ندارند. حتی در نحوه انتخاب قالب ابروها محدودیت دارند ‌توان در آن‌ها کاملاً منطبق با سلیقه مراجعه‌ کننده پیشرفت این روش هم مانند آرایش کردن ابروها اثری دائمی ندارد. حتی ممکن است عوارض سنگینی هم داشته باشد. علاوه بر همه اینها از بین بردن دائمی رنگی که برای ترمیم ابروها تزریق شده است تقریباً غیر ممکن است.

بهترین روش کاشت ابرو

بهترین روش کاشت ابرو چیست؟

برای هر کسی که تصمیم جدی برای عمل کاشت ابرو دارد این سوال یکی از مهمترین سوال های او است باید گفت که بهترین روش کاشت ابرو روشی از که علاوه بر ارائه بهترین نتیجه برای افراد عوارضی هم بر جای نگذارد. پس از کاشت و طی دوران نقاهت ابروها با مشکلات رویش مواجه نشوند و در خواب مناسب به رشد خود ادامه دهند.

ادامه مطلب  دلیل ریزش یا نازک شدن ابرو

بهترین روش کاشت ابرو معمولاً روشی است که آخر از همه ارائه شده چرا که با افزایش مراجعه کنندگان آشنایی با سلایق آنها بیشتر شده و در صدد رفع حداکثری نیازهای آنها گام برداشته می شود. روش های زیادی برای کاشت ابرو وجود دارد. البته روش های پیشین به علت عوارض زیادی که بر جای می ‌گذاشتند فراموش شده اند. اکنون دیگر در هیچ کلینیکی مورد استفاده قرار نمی گیرند.

روش های fit و sut

روش های fit و sut از روش هایی هستند که در کلینیک ها مورد استفاده قرار می‌ گیرند. اما در آن ها خونریزی وجود دارد و لازم است که تارهای مو پیش از برداشت تراشیده شوند. اما در روش ال اچ ای تارهای مو بدون نیاز به ایجاد برش جراحی و حتی بدون نیاز به کوتاهی برداشته می شوند. با پیاز مو که قابلیت رشد دارد در ناحیه که قبلاً برای کاشت ابرو ها طراحی شده است کاشت میشوند.

این روش بهترین روش کاشت ابرو است. چرا که پس از عمل کاشت ابرو ها با زاویه و جهت مناسب رشد خواهند کرد و دچار ریزش نمی‌ شوند. حتی هیچ عوارضی پس از عمل وجود ندارد. چرا که زخم یا خونریزی حین عمل به وجود نیامده و نیازی به بخیه هم نیست.

علل محبوبیت عمل کاشت ابرو:

چرا عمل کاشت ابرو از ابتدایی تا کنون طرفداران خود را داشته است؟ چرا حتی افراد پس از انجام تاتو هاشور برای انجام عمل کاشت ابرو چرا حتی افراد پس از انجام تاتو هاشور برای انجام عمل کاشت ابرو اقدام می کنند اقدام می‌ کنند؟ چه ویژگی منحصر به فردی در عمل کاشت ابرو وجود دارد؟ هدف افراد از انجام عمل کاشت ابرو چیست و میخواهند به چه نتیجه‌ ای برسند؟

ادامه مطلب  کاشت ابرو طبیعی و حرفه ای LHE

به این دلیل که ابروها یکی از اعضای بسیار مهم چهره هستند. هیچگاه افراد از اهمیت آن غافل شده اند و همواره روش های مختلفی برای ترمیم ظاهر ابروها وجود داشته است. اگر افراد در پی یک آسیب یا حتی عوامل ژنتیکی از حالت ابروهای خود ناراضی بودند بتوانند با انجام آن فعالیت ها حالت سابق را برگردانند و زیبایی به چهره آن ها بازگردد.

اما آنچه اهمیت پیدا می کند این است که چه روشی بهترین پاسخ به نیازهای افرادی است که دچار اختلالات مربوط به ابرو شده‌اند؟ عمل کاشت ابرو تنها عملی است که در آن تار های طبیعی مو به افراد برگردانده می شود نه یک طراحی مصنوعی.
پس از انجام تاتو هاشور هرکسی با اندکی توجه به چهره فرد متوجه انجام این عمل می شود. اما پس از انجام عمل کاشت ابرو به علت دقت هایی که در طبیعی تر شدن نتیجه بخرج داده میشود تشخیص عمل کاشت ابرو برای افرادی که آگاه نیستند بسیار سخت است. تا خود فرد نگوید امکان تشخیص آن نیست.

عمل کاشت ابرو

عمل کاشت ابرو نه تنها عوارضی ندارد. پس از عمل به راحتی می ‌توان به فعالیت ‌های روزمره پرداخت و نیاز به پانسمان یا بانداژهای زیاد نیست بلکه نتیجه دائمی دارد. آخرین اقدام هر فرد برای ترمیم ابرو های خود است. چرا که نقطه پایانی می شود برای همه نگرانی های افراد از عدم رشد یا ریزش ابروها‌.

عمل کاشت ابرو تحت نظر پزشک متخصص و در محیطی کاملاً ضدعفونی شده انجام می‌ شود. در این صورت امکان انتقال بیماریهای عفونی به هیچ وجه وجود ندارد. افراد از این بابت هم اطمینان خاطر بیشتری نسبت به اعمالی مانند تاتو دارند. چرا که این اعمال معمولاً در آرایشگاه ‌ها و توسط افرادی که دوره های مربوط را گذرانده اند انجام می ‌شود. اگر از استریل بودن محیط و تجهیزات مطمئن نباشیم این نگرانی وجود دارد که به بیماری‌ های مختلف مبتلا شویم.

ادامه مطلب   قیمت کاشت ابرو به روش LHE

حال که مزایای عمل کاشت ابرو را به خودی خود و نسبت به سایر روشهای ترمیمی ارائه شده برای ابروها دانستیم به این نتیجه می رسیم که استقبال های متقاضیان از عمل کاشت ابرو بی دلیل نبوده است. علمی که روز به روز در عمل کاشت ابرو در حال پیشرفت است نیاز افراد جامعه است. تا اگر در اثر آسیبی زیبایی ابروهای آنها از بین رفت نگرانی نداشته باشند و بدانند که راه حلی همیشگی برای آن پیش بینی شده است.

بهترین روش کاشت ابرو همان پیشرفته ترین تکنیک کاشت ابرو است. تا با عملی در کوتاه مدت هم نتیجه طبیعی حاصل شود و هم امکان پشیمانی پس از عمل وجود نداشته باشد. در هر حال پیش از اقدام جدی برای عمل کاشت ابرو تحقیقات کافی را فراموش نکنید. از مناسب بودن روش کلینیکی که می خواهید به آن مراجعه کنید مطمئن شوید.

4/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.