8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

بهترین روش کاشت ابرو بدون جراحی در دنیا کدام است؟

کاشت ابرو بدون نیاز به جراحی با روش LHE

کاشت ابرو بدون نیاز به جراحی با روش LHE

بهترین روش کاشت ابرو بدون جراحی در دنیا کدام است؟

معمولاً همه افراد پیش از اقدام جدی برای انجام عمل های زیبایی به دنبال یافتن بهترین روش و تکنیک های انجام آن هستند و معمولاً به بهترین و خوش نام ترین کلینیک ها برای انجام این اعمال مراجعه می‌کنند تا نتیجه‌ای تضمینی برای آنها حاصل شود.


در واقع استفاده از روش ها و تکنیک های خوب برای انجام عمل کاشت ابرو خود تضمینی برای حصول نتیجه است و افراد با خیال راحت میتوانند برای انجام عمل اقدام کنند و نگرانی از عدم حصول نتیجه نداشته باشند. به همین علل و روشهای بهتر و آسانتر برای انجام عمل کاشت ابرو همیشه متقاضیان بیشتری داشته است و کلینیک‌ها مبادرت به استفاده از روش‌های جدید تر می کنند تا هم مراجعان خود را حفظ کنند و هم نتایج بهتری ایجاد کنند.

بهترین روش کاشت ابرو بدون جراحی در دنیا کدام است؟ امروزه روشهای جدید و پیشرفته ای برای انجام این عمل ارائه شده تا افراد بتوانند از نتایج طبیعی که پس از این عمل حاصل می شود بهره ببرند. زیرا سایر روش ها حتی اگر با دقت بسیار زیاد هم انجام شود نتیجه ای کاملاً طبیعی نخواهد داشت و تارهای مو جایگزین موهای از دست رفته نمی شوند اما کاشت ابرو تنها راه ترمیم طبیعی ابرو ها است.

بهترین روش کاشت ابرو بدون جراحی در دنیا کدام است؟ روش ال اچ ای بهترین و جدیدترین روش موجود برای انجام عمل کاشت ابرو است که بدون نیاز به ایجاد برش جراحی انجام می شود به همین علت پس از عمل نیازی به بخیه زدن نیست و دوران نقاهت بسیار کوتاه خواهد بود.

ادامه مطلب  کاشت ابرو و موارد موثر در هزینه

 

فواید کاشت ابرو با استفاده از روش ال اچ ای:

داشتن ابروهای زنده و طبیعی با قابلیت رشد
تقارن و قرینه بودن ظاهر ابروها که تناسب زیبایی در چهره ایجاد میکند
عدم وجود عوارض پس از عمل
عدم نیاز به مراقبت های پزشکی مانند پانسمان کردن
عدم ایجاد هیچ جلوه مصنوعی
عدم ایجاد درد و خونریزی حین انجام عمل
انجام عمل در محیطی کاملا پزشکی تحت نظر متخصص و بدون ریسک
عدم امکان ایجاد بیماریهای عفونی در مراجعه کنندگان پس از عمل
ایجاد نتیجه‌ ای دائمی پس از عمل

کاشت ابرو بدون نیاز به جراحی با روش LHEکاشت ابرو بدون نیاز به جراحی با روش LHE

همانطور که می بینیم این روش مزایای بسیار زیادی دارد و پس از عمل نتیجه کاملاً مطابق با دلخواه متقاضیان برای آنها حاصل می‌کند تا نه تنها از انجام عمل پشیمان باشند بلکه نتیجه کاملاً آن چیزی باشد که انتظار داشته اند.


در این روش از تارهای بلند مو بدون نیاز به کوتاهی و تراشیدن استفاده می‌شود به نحوی که ریشه مو آسیب نبیند و آماده برای کاشت در ناحیه ابرو باشد. با استفاده از این تکنیک سرعت انجام عمل بیشتر شده است و تنها در چند ساعت این عمل برای همه متقاضیان انجام میشود تا در زمان بسیار کوتاهی نتیجه ای فوق العاده برای افراد حاصل شود و بدون دردسر ابروهای طبیعی و قابل رشد داشته باشند.

 

عمل کاشت ابرو برای چه کسانی انجام میشود؟


یکی از مهمترین ویژگی‌های عمل کاشت ابرو این است که محدودیتی برای انجام آن وجود ندارد و هم خانم‌ها و هم آقایان در هر سنی که باشند می توانند برای داشتن ابروهای زیبا یا بهبود ظاهر ابرو ها در اثر ریزش مراجعه کنند.

ادامه مطلب  کاشت ابرو ال اچ ای

علل مختلفی در ریزش ابروها یا نازک شدن تارهای آن تأثیرگذار هستند که برای همه افراد در سن ‌و سال های مختلف و هم در خانم‌ها و هم در آقایان امکان وقوع دارد. با توجه به اینکه ابروها عضو بسیار مهمی در چهره هستند و نقش مهمی در زیبایی صورت هر فرد ایفا می‌کنند هر مشکل کوچکی راجع به آنها بسیار به چشم می آید و ذهن افراد را مشغول می‌کند بنابراین به دنبال راه حلی برای رفع دائمی این مشکل هستند.

با نظر به اینکه نتیجه عمل کاشت ابرو کاملاً طبیعی است و اگر فردی این عمل را انجام دهد تشخیص آن برای دیگران بسیار سخت خواهد بود چرا که ابرو ها به ابروهای طبیعی بسیار شباهت دارند آقایان هم بدون هیچ نگرانی میتواند عمل کاشت ابرو را انجام دهند زیرا هیچ جلوه مصنوعی نخواهد داشت.

در اکثر مواقع جلوگیری از ریزش ابروها یا درمان آن ها یا نتیجه ‌بخش نخواهد بود یا اثر موقتی دارد و نمی‌توان روند ریزش آنها را کاملاً موقت کرد و ابروها را در حالت پرپشت با تراکم مناسب نگه داشت.
برای مثال با افزایش سن تارهای ابرو دچار ریزش میشوند مانند سابق رشد می‌کنند و تراکم مناسب را ندارند که در این مواقع افراد می توانند برای بهبود ظاهر ابروها عمل کاشت ابرو را انجام بدهند تا برای همیشه ابروهای زیبا با ظاهر دلخواه و تراکم مناسب داشته باشند.

گاهی مواقع هم روند رشد ابرو ها کاملاً متوقف می شود مانند زمانی که بریدگی های عمیق در ناحیه ابرو ایجاد می‌شود یا معمولاً افراد پس از شیمی درمانی شاهد توقف رشد ابروهای خود هستند. در این موارد هم برای رفع اشکال ایجاد شده میتوان از عمل کاشت ابرو استفاده کرد تا حسب مورد کاشت انجام شود و ابروها حالت طبیعی و زیبای خود را داشته باشند.

ادامه مطلب  بهترین کاشت ابرو در ایران

عمل کاشت ابرو برای همه افراد فارغ از اینکه به چه علتی برای انجام این عمل مراجعه کرده‌اند انجام می شود و برای همه نتیجه‌بخش خواهد بود زیرا ابروها با ارگان های قابل رشد کاشته می شوند تا به صورت دائمی باقی بمانند. حتی برای کسانی که پیش از اقدام برای انجام عمل کاشت ابرو تاتو داشته اند هم عمل کاشت انجام میشود و نتیجه برای این دسته از افراد هم مانند دیگران به خوبی حاصل می‌ شود و داشتن تاتو مانعی برای حصول نتیجه نیست.

بهترین روش کاشت ابرو بدون جراحی در دنیا کدام است؟ علاوه بر این که اساس آن استفاده از عمل کاشت ابرو برای بهبود ظاهر ابروها بسیار مفید است و نتیجه بخش خواهد بود روش ال اچ ای هم انجام عمل را بسیار راحت کرده است تا در زمان کوتاه نتیجه دلخواه حاصل شود و پس از دوران کوتاه بهبودی از ابرو های طبیعی و زنده خود لذت ببرند. انجام عمل کاشت ابرو به روش ال اچ ای امروزه در کشور ما هم درگیری که کاشت ابرو سعادت آباد برای افراد انجام می شود.

 
 
اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.